Elżbieta II wyznaczyła Meghan specjalną mentorkę. Ma być jej nową przyjaciółką. O dziwo, są do siebie bardzo podobne

Królowa Elżbieta II postanowiła wyznaczyć Meghan mentorkę, która będzie udzielać jej rad dotyczących życia w rodzinie królewskiej.

Meghan Markle bardzo szybko zyskała sympatię mediów i społeczeństwa na całym świecie. Każdy z rozczuleniem patrzył na zdjęcia aktorki i księcia Harry'ego w pierwszych miesiącach ich związku. Wszystko zaczęło się zmieniać tuż po ich ślubie. Meghan coraz częściej dopuszczała do sytuacji niezgodnych z królewskim protokołem, a także robiła rzeczy na przekór uznanym tradycjom. W związku z coraz większą niechęcią brytyjskich mediów do księżnej królowa Elżbieta II postanowiła nieco pomóc nowej członkini rodziny królewskiej.

Elżbieta II wyznaczyła Meghan mentorkę

Jak donosi królewska biografka, Katie Nicholl w magazynie "Grazia", królowa postanowiła wyznaczyć żonie Harry'ego mentorkę, która wprowadzi ją w codzienne życie rodziny królewskiej. Ma nie tylko ją edukować, ale także być jej przyjaciółką i wsparciem. 

Sophie Wessex dołączyła do rodziny w 1999 roku po ślubie z księciem Edwardem - najmłodszym synem królowej. Małżeństwo ma dwoje dzieci, Ludwikę oraz Jakuba. Sophie przed zaręczynami pracowała w branży PR. Po ślubie, tak jak Meghan, poświęciła się w pełni działalności dla rodziny królewskiej.

Podobno Sophie i Meghan mają wiele wspólnego. Obie miały bardzo udaną karierę, z której musiały zrezygnować i pochodzą spoza rodziny królewskiej. Dodatkowo, kochają modę i są matkami. Żona księcia Edwarda może dzielić się latami doświadczeń ze świeżo upieczoną mamą.

Meghan dopiero zaczęła pokazywać się publicznie. Pamiętacie jej pierwsze wyjście, kiedy razem z Harrym pokazali światu swoje pierwsze dziecko?

Zobacz wideo

Myślicie, że uda im się zaprzyjaźnić?

KB

Więcej o:
Komentarze (63)
Elżbieta II wyznaczyła Meghan specjalną mentorkę. Ma być jej nową przyjaciółką. O dziwo, są do siebie bardzo podobne
Zaloguj się
 • Gość: km

  Oceniono 20 razy 14

  Boże, dziecko co za glupoty! Szczęka opada jak się to czyta!
  Ty nawet nie wiesz, co robi Zofia!
  Interesuje się modą???
  Zofia prowadzi ze swoim mężem fundację Wessex i jest obok Anny jedną z najbardziej zapracowanych kobiet w BRK. Nie dziwota, ze Zofia i Anna utrzymują bardzo przyjazne stosunki z Anną.
  A ponadto, mimo że wszystkie panie pełnią oficjalne funkcje reprezentacyjne, wyznaczone przez królową, mają jedną wspólną cechę:
  ICH RODZINY SĄ OSOBAMI PRYWATNYMI!!!!!!!!

 • Gość: Anna

  Oceniono 36 razy 12

  Królowa Elżbieta widocznie dostrzega jej poświęcenie, Meghan przeprowadziła się dla męża na drugi kontynent. Widocznie chce żeby żona jej wnuka czuła się dobrze w nowej rodzinie.

 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 9 razy 9

  Droga "autorko" praktykantko. Mentorką i nauczycielką zarówno Kate jak i Meghan była osobista sekretarz krolowej, niejaka Samantha C.
  Królowa oddelegowala tą panią na rok do Kate a potem na pół roku do Meghan.
  Pora się ogarnąć i nie wypisywać głupot skopiowanych z brukowcow.

 • Gość: gość

  Oceniono 20 razy 6

  Już sobie wyobrażam, jak Megan słucha k o g o k o l w i e k.

 • Gość: kk

  Oceniono 32 razy 6

  "Meghan coraz częściej dopuszczała do sytuacji niezgodnych z królewskim protokołem, a także robiła rzeczy na przekór uznanym tradycjom"

  No, gryzipiórku KB, wymień nam to łamanie protokołu i tradycji. Czekamy...

 • Gość: Zuza

  Oceniono 12 razy 6

  Weszłam zobaczyć, a tu tylko durne teksty! Dajcie odpocząć od nich, litości, please...

 • Gość: Gosc

  Oceniono 27 razy 5

  Wsparcie w rodzinie jest bardzo ważne. Dobrze, że księżna Meghan może liczyć na takie pozytywne gesty że strony rodziny męża. Widać że Harry troszczy się o Meg, fajna z nich para.

 • Gość: kk

  Oceniono 49 razy 5

  Nie żadną mentorką, tylko życzliwą inteligentną osobą, z którą może sie spotkać i pogadać.
  Przecież z zazdrosną Kaśką nie pogada, bo o czym.
  Resztę to już dołożyły media, bo to kolejna okazja do złosciwości.

 • Gość: Poddaje się

  Oceniono 35 razy 5

  Kiedy wejdziesz między wrony.... Jak to tam szło... Zjeść ciastko i mieć ciastko... Czy jak.. Chcesz być feministka ale chcesz też wisieć na ramieniu męża... Hmmm... Chcesz być niezależna i chcesz wydawać pieniądze poddanych... Ja już nie łapie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX