Meghan Markle na niepublikowanych dotąd zdjęciach. Była wtedy w zaawansowanej ciąży. Internauci zachwycają się jej postawą

Na instagramowym profilu Sussexroyal pojawiły się niepublikowane do tej pory zdjęcia ciężarnej Meghan Markle. Zostały one zrobione podczas współpracy przy tworzeniu wrześniowego numeru brytyjskiego "Vogue'a".

Meghan Markle została redaktor naczelną wrześniowego numeru "Vogue'a". Jak wspomina w liście, jaki napisała do czytelniczek, dostała propozycję pojawienia się na okładce, jednak zaproponowała chęć współpracy przy tworzeniu całego wydania. Jej pomysł bardzo przypadł do gustu szefom redakcji i gdy była w 5. miesiącu ciąży, rozpoczęła pracę nad magazynem.

Księżna Meghan Markle i książę Harry w maju zostali rodzicami. Gdy po raz pierwszy pokazali Archiego, nie ukrywali swojego szczęścia:

Zobacz wideo

Meghan Markle na niepublikowanych dotąd zdjęciach

Informacja o tym, że księżna Meghan podjęła się tego wyzwania, długo była trzymana w tajemnicy. Oprócz tego, że spoczywała na niej spora odpowiedzialność, przygotowywała się także do nowej roli. Gdy pracowała nad wrześniowym numerem "Vogue'a", była w ciąży. Do sieci właśnie trafiły niepublikowane dotąd jej zdjęcia, które zostały zrobione podczas tworzenia numeru.

 

Widać na nich, że (wtedy jeszcze) przyszła mama jest bardzo mocno zaangażowana. Pomimo sporego brzucha nie oszczędzała się i dbała  o każdy szczegół. Fotografie wzbudziły sporo zainteresowania internautów, którzy zachwycają się postawą żony księcia Harry'ego.

Spójrzcie na nią, była w ciąży i nadal pracowała.
Meghan jest bardzo silną kobietą.
Uwielbiam to, że Meghan nie tylko siedzi i ładnie wygląda. Wie, że ma szansę na to, by coś zmienić i robi wszystko ku temu. Ona i Harry są prawdziwą "power couple" - komplementują.

Faktycznie, nie można odmówić Meghan tego, że dalej jest wierna swoim przekonaniom i wspiera kobiety w każdy możliwy sposób. Przypomnijmy, że w numerze stworzonym przez nią pojawi się wywiad z Michelle Obamą, który przeprowadziła żona księcia Harry'ego, a na okładce pojawiły się zdjęcia piętnastu kobiet, które inspirują Meghan.

AW