Polski projektant został brutalnie pobity. Bandyci byli przekonani, że jest gejem. "Przykryli mnie czarnym workiem. Myśleli, że nie żyję"

Piotr Krajewski, polski projektant, został brutalnie pobity przez trzech mężczyzn. Stracił przytomność i trafił do szpitala. Dziś opowiada o tym, co wydarzyło się tego feralnego dnia.

Dla Piotra Krajewskiego wyjście do sklepu zakończyło się brutalnym pobiciem i utratą przytomności. Projektant w drodze na zakupy spotkał trzech mężczyzn, którzy szybko okazali się bandytami. Uznali go za geja i brutalnie pobili.

Piotr Krajewski zaatakowany na ulicy

W rozmowie z "Super Expressem" Krajewski wyznał, że był w szoku. 

"Lej ciotę" krzyczeli - relacjonuje projektant.

Krajewski został uderzony w tył głowy. W efekcie brutalnego napadu doznał także złamania kości czaszki oraz urazu mózgu. Stracił też zęby. 

Mimo to bili mnie dalej. Wrzucili mnie w krzaki i przykryli czarnym workiem. Myśleli chyba, że nie żyję - mówi w rozmowie z "SE".

Mężczyzna stracił przytomność. Na szczęście został przypadkowo znaleziony przez jednego z przechodniów. Piotr Krajewski natychmiast został przetransportowany do szpitala, gdzie spędził dwa tygodnie. Po tym czasie przeniesiono go do innej placówki. 

Nie wiedziałem, jak się nazywam. Nie pamiętałem słów. Nie mogłem samodzielnie jeść. Karmiła mnie żona Ewa - dodaje.

Żona projektanta o pobycie męża w szpitalu dowiedziała się następnego dnia. Krajewski po opuszczeniu szpitala udał się na komisariat, ale policja nie zajęła się sprawą. 

 Na komendzie usłyszałem, że jest piątek, godzina prawie 17 i czy nie miałem kiedy przyjść. Policjant powiedział, że mam się cieszyć, że żyję i że zbyt prowokacyjnie wyglądam. A monitoringu nie ma, bo kasują go po 30 dniach - czytamy.

Policja w tej sprawie nie zabrała jeszcze głosu. 

ZOBACZ WIDEO: Po tych rolach mieli traumę:

DH

Więcej o:
Komentarze (566)
Polski projektant został pobity, bo uznali, że jest gejem. "Przykryli czarnym workiem. Myśleli, że nie żyję"
Zaloguj się
 • empepe21

  Oceniono 377 razy 355

  Plus skarga na czynności policyjne. Ze wskazaniem nazwisk tych milicjantów.

 • Gość: Asia

  Oceniono 344 razy 306

  Boze, nasz kraj to jedna wielka ciemnota! Jakim cudem mozna byc takim nietolerancyjnym ch...em? Jest XXI wiek, a my jestesmy 100 w lat w tyle jesli chodzi o poglady...

 • albacor

  Oceniono 306 razy 280

  Jak czytam o takich rzeczach i patrze co sie z tym krajem dzieje to żal, wielki żal. Opanowuja go bandyci: polityczni, homofobiczni, katolscy itp.itd

 • juma07

  Oceniono 249 razy 239

  Bo uznali,że był gejem, a gdyby był gejem, to już wolno go zabić ?
  Dziękujemy ci jarozbawie za taka Polske, dziękujemy KK za szczucie na innych ludzi...

 • owca888

  Oceniono 249 razy 229

  Kaczyński, ty kurduplu ZGNIŁY siłą swoich FRUSTRACJI, głównie tej z szafy, coś ty zrobił mojej Polsce??? Bądź przeklęty na wieki!

 • Gość: tymczasem

  Oceniono 232 razy 218

  Tak to się zaczyna. Kolejna zasadą, czy tez prawem będą autobusy z siedzeniami dla "odmieńców", kolonie karane? komory gazowe? Ludzie opamiętajcie się, dajmy temu opór przy urnach, bo na ulicy to będzie już za późno!

 • zraluk7

  Oceniono 158 razy 138

  Do tego doprowadził PIS. Nienawiść słowna przerodziła się w fizyczną. Następny etap to noce długich noży. Czas wyjeżdżać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX