Cypress Hill wrzucił mema z Agatą Dudą. Wideo udostępniła u siebie Woźniak-Starak, a zespół skomentował zdjęcie. "Made my day"

Agnieszka Woźniak-Starak ma powody do radości. Cypress Hill, znana amerykańska grupa hip-hopowa, skomentowała zdjęcie dziennikarki.

Dwa lata temu Agata Duda podczas wizyty amerykańskiej pary prezydenckiej w Warszawie, pominęła wyciągniętą dłoń Donalda Trumpa. Pierwsza dama najpierw przywitała się z Melanią Trump. Nagranie szybko stało się hitem internetu i było komentowane nie tylko w Polsce, ale również w USA. Ostatnio filmik pojawił się na oficjalnym instagramowym profilu zespołu Cypress Hill. Agnieszka Woźniak-Starak udostępniła go też u siebie i otrzymała w odpowiedzi od amerykańskiej grupy miłą niespodziankę.

Zespół Cypress Hill często publikuje na Instagramie filmiki z zabawnymi komentarzami. Hip-hopowa grupa jest silnie zaangażowana politycznie i poprzez swoją muzykę komentuje ważne wydarzenia społeczne. Nie jest tajemnicą, że członkowie składu nie są zwolennikami Donalda Trumpa. Nic dziwnego, w końcu ich lider - B-Real, jest z pochodzenia Meksykaninem, a jak wiadomo, prezydent USA nie przepada za tą nacją.

Dlatego zignorowanie głowy państwa przez Agatę Dudę było doskonałą okazją do tego, by przypomnieć fanom o swojej antypatii do Trumpa. Mimo, że nagranie było dobrze znane internautom, pojawiło się pod nim prawie dwa tysiące komentarzy. Również Agnieszka Woźniak-Starak udostępniła na swoim InstaStory filmik i oznaczyła zespół.

Czy to nasza para prezydencka na profilu Cypress Hill? #prestiż - napisała z lekkim przekąsem.

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak Instagram

Grupa niespodziewanie skomentowała jedno ze zdjęć Agnieszki, przesyłając jej uśmiechniętą buźkę. Nie trzeba było długo czekać na reakcję gwiazdy TVN. Okazuje się, że Woźniak-Starak jest wielką fanką zespołu i to od czasów szkoły średniej.

Cypress Hill made my day. Chłopaki nawet nie wiedzą, ile nas łączy, od liceum - napisała uradowana dziennikarka.

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyca się komentarzem Cypress HillAgnieszka Woźniak-Starak zachwyca się komentarzem Cypress Hill Instagram

Nie wiemy, czy Adze gratulować, w końcu to tylko emotka. Z drugiej strony komentarz ma dla niej sentymentalne znaczenie, które zrozumieją tylko najwierniejsi fani. Przy okazji przypominamy przebój "What's Your Number". Dzięki niemu Cypress Hill w 2004 roku podbiło światowe listy przebojów. Piosenka do dziś cieszy się ogromną popularnością w Polsce.

 

Wróciły wspomnienia?:)

AD

Więcej o:
Komentarze (45)
Cypress Hill wrzucił mema z Agatą Dudą. Wideo udostępniła u siebie Woźniak-Starak, a zespół skomentował jej zdjęcie. "Made my day"
Zaloguj się
 • Gość: litości

  Oceniono 40 razy 38

  Z jednej emotki wysmarować cały artykuł i brać za to pieniądze... Piękna sprawa :)

 • Gość: Yhm

  Oceniono 38 razy 20

  Jezu Aga dorośnij. Nie zesikaj się bo Ci dali emotke pod zdjeciem xd

 • Gość: oldfan

  Oceniono 13 razy 13

  insane in the...

 • panbies

  Oceniono 12 razy 12

  Czy późny utwór "What's Your Number" to prztyczek w kierunku Starakowej?
  ahahahahahaa

 • Gość: Edek

  Oceniono 17 razy 9

  O to za debilizmy?!?!

 • Gość: Roziu

  Oceniono 10 razy 8

  Najpierw szkalowala celebrytow w swoim programie!, ze leca na kase - a sama poleciala na kase.

 • emili.emili

  Oceniono 13 razy 7

  Jezu, ale świat zdziczał!!!!!! Co za pierdy !!!! " buźka" a sprawa polska!!!!!! klik i ORGAZM NA CAŁY ŚWIAT!!!!!! Kuźwa, czas umierać!!!!!!..... gdzie ten czar Boya _ Żeleńskiego, Tuwima, Brzechwy, Miłosza, Szymborskiej??????? Jezu świat zdziczał. Warum? Dlaczego? Poczemu? Why???????

 • Gość: Arnieee

  Oceniono 6 razy 6

  Ale starakowa jest pusta

 • Gość: Hhj

  Oceniono 5 razy 5

  Gupiej radosc

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX