Najpierw Piotr Woźniak-Starak, a teraz Agnieszka. Gwiazda złamała rękę! Jej mąż zdradził, co się stało. Oj, tego się nie spodziewaliśmy

Agnieszka Woźniak-Starak złamała rękę. Jej mąż podzielił się ich wspólnym zdjęciem na Instagramie i przy okazji zdradził przyczynę kontuzji.

Piotr Woźniak-Starak kilka dni temu świętował swoje 39. urodziny. Na imprezę przyjechał do żony, Agnieszki Woźniak-Starak, która razem z Anną Lewandowską ćwiczyła na Mazurach. Biznesmen doznał kontuzji nogi, przez co od kilku dni porusza się o kulach. Teraz opublikował zdjęcie razem ze swoją żoną i raczej nikt się nie spodziewał takiego obrotu sprawy.

Zobacz wideo

Agnieszka Woźniak-Starak złamała rękę

Piotr opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać jego kontuzjowaną nogę oraz kule, które pomagają mu w poruszaniu. Obok niego siedzi Agnieszka, która... również jest kontuzjowana. Ręka prezenterki jest w opatrunku, przez co można się domyślić, że jest złamana. Mimo nieciekawej sytuacji, humor ich nie opuszcza. Piotr podpisał zdjęcie w uroczy sposób.

Moja żona jest the best.

Mąż Agnieszki zdradził również przyczynę urazu. Jedna z obserwatorek zapytała, czy prezenterka spadła z konia, jednak ten rozwiał te wątpliwości.

Nie, ze stołu.

Fani docenili poczucie humoru Piotra i Agnieszki.

O Boziu... Aga, zawsze wiedziałam, że jesteś empatyczna, ale że aż tak.
Połamańce!
Przepraszam za śmiech, ale to zabawnie urocze.
 

Życzymy obojgu szybkiego powrotu do zdrowia!

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.