"Azja Express". Kto zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak w roli prowadzącej? Jedna z kandydatek komentuje

"Azja Express" niebawem stratuje z 4. edycją show. Wiadomo już, że Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi nowej odsłony formatu. W mediach huczy od plotek, jakoby jej miejsce miała zastąpić Daria Ładocha. Teraz komentuje sama zainteresowana.
Zobacz wideo

W nowej, czwartej już edycji popularnego show "Azja Express" nie zobaczymy Agnieszki Woźniak- Starak. Prezenterka zrezygnowała z roli prowadzącej, po tym, jak produkcja w poprzedniej edycji dała uczestnikom zadanie, które polegało na całowaniu nieznajomych.

Póki co TVN nie podał, kto zastąpi Woźniak-Starak. W mediach pojawiły się jednak plotki, że czwartą edycję poprowadzi Daria Ładocha. Portal "Party" zapytał samą zainteresowaną, o to, czy to prawda

Daria Ładocha poprowadzi "Azja Express"?

Daria Ładocha, blogera kulinarna, która zyskała popularność dzięki programowi "Agent-Gwiazdy", nie udzieliła jasnej odpowiedzi, co do tego, czy wcieli się w rolę prowadzącej formatu  "Azja Express". Jej odpowiedź budzi za to sporo emocji. 

Jestem w Azji na wyprawie - powiedziała w rozmowie z "Party". 

Portal skontaktował się z menadżerką gwiazdy. Jej odpowiedź również nie rozwiała wątpliwości. 

Daria aktualnie przebywa na wakacjach w Azji. Na tę chwilę nie możemy potwierdzić udziału Darii w programie. Jeśli coś się zmieni na sto procent was poinformuję - powiedziała Ilona Franczyk.

Myślicie, że Daria Ładocha ma szansę na poprowadzenie "Azja Express"? Widzicie ją w tej roli? Być może pobyt w Azji to właśnie przygotowania do programu. Tego dowiemy się z pewnością już niebawem. 

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.