Tomasz Kammel pożegnał Barbarę Kurdej-Szatan. Nie zabrakło uszczypliwości pod adresem TVP. "Psy szczekają, karawana jedzie dalej"

Tomasz Kammel przez wiele lat pracował z Barbarą Kurdej-Szatan w TVP. Teraz skomentował jej zwolnienie i początek kariery w Polsacie.

Temat zwolnienia Barabry Kurdej-Szatan zelektryzował media. Okazuje się, że aktorka, która była ulubienicą widzów TVP i prowadziła kilka popularnych programów rozrywkowych, z dnia na dzień straciła pracę. Co więcej, dowiedziała się o tym przez telefon i to od kolegi z produkcji. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ. Teraz jej odejście skomentował Tomasz Kammel, z którym współpracowała.

Tomasz Kammel gorzko o zwolnieniu Kurdej-Szatan

Prezenter postanowił podziękować Basi za wspólne lata pracy, podczas których nie przeżyli ani jednego złego momentu.

Zrobiliśmy razem naprawdę wielkie programy. Voice of Poland, Voice Kids, Dance, Dance, Dance i  sylwestry w Zakopanem. To były lata współpracy, bez ani jednego (!!!) złego momentu. Jeśli miałbym wskazać w polskim szołbizie mega gwiazdę wolną od palmy, focha i zawiści powiedziałbym - Baśka. Dziękuję Ci, dziewczyno. To był naprawdę dobry czas.

Ponadto Kammel przy okazji pozwolił sobie na małą uszczypliwość w stronę TVP. Ewidentnie nie spodobało mu się, w jaki sposób pożegnano się z aktorką.

A co do przeszłości, i sposobów, jak powiedzieć komuś #aurevoir, Basieńko - psy szczekają, karawana jedzie dalej. Co mówię Ci ja, gość z wielbłądem ukrytym w nazwisku.

Kto by się spodziewał po Tomaszu Kammelu tak odważnego komentarza. Miejmy nadzieje, że w tym przypadku wyrażanie własnych poglądów nie zakończy się tak, jak w przypadku Basi.

Chcecie zobaczyć, jak Kurdej-Szatan bawiła się na urodzinach serialu "M jak miłość"? Kliknijcie w wideo poniżej

Zobacz wideo

JP

Więcej o:
Komentarze (107)
Tomasz Kammel pożegnał się z Barbarą Kurdej-Szatan. Nie zabrakło uszczypliwości w stronę TVP. "Psy szczekają, karawana jedzie dalej"
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 15

  Ulubieńca bez przesady

 • Gość: Janusz i Grazyna

  Oceniono 15 razy 13

  Nie ma ludzi nie zastąpionych,ale nawiasem mówiąc był przesyt,ktoś kiedyś w dyskusji napisał,że bał się już lodówki otworzyć,ładna dziewczyna,ale to było już nachalne

 • biesczad1

  Oceniono 16 razy 12

  "Wolna od palmy, focha i zawiści" - fakt, takiej osobie nie po drodze z TVPiS...

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 25 razy 11

  Przecież poszła do TVPIS BIS, to o co chodzi? Tam będzie miała ten sam diskopolowo - narodowo - patryjotyczny sznyt!

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 7

  Teraz byle kto może prowadzić programy..Bez żadnego wykształcenia jak widać..

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 6

  Poza tym, to jaki ulubieniec 😂😂😂😂

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX