Dawid Podsiadło skończył 26 lat. Z tej okazji wypuścił teledysk z gwiazdorską obsadą. Buzek, Stuhr i Szyc to tylko niektóre nazwiska

Dawid Podsiadło właśnie pochwalił się najdroższym teledyskiem w swojej karierze. W klipie pojawiają się gwiazdy polskiego kina.

Dawid Podsiało od swojego debiutu w 2013 roku jest zaliczany do czołówki polskich artystów. Wydana w ubiegłym roku płyta "Małomiasteczkowy" jedynie potwierdziła jego niekwestionowany status gwiazdy. Album z miejsca trafił na pierwsze miejsce listy OLiS, a bilety na promująca go trasę koncertową wyprzedały się w ekspresowym tempie. Niebawem muzyk planuje zrobić sobie przerwę w karierze, ale zanim to nastąpi, przygotował dla fanów muzyczną  niespodziankę.

Zobacz wideo

23 maja Podsiadło kończy 26 lat. Biorąc pod uwagę jego liczne sukcesy, aż trudno uwierzyć, że jest on w tak młodym wieku. Z tej okazji solenizant pochwalił się w sieci teledyskiem do utworu "Trofea". Piosenka opowiada o jego zmaganiach  z ciemnymi stronami bycia osobą publiczną.

Dawid Podsiadło z nowym teledyskiem

26-latek zapowiedział premierę klipu kilka dni temu. Nie wspomniał jednak, że wystąpi w nim cała plejada polskich gwiazd. W rolę narratora wcieliła się Jerzy Stuhr. Podsiadło z kolei zagrał Detektywa Sama, a Agata Buzek partnerującą mu Detektyw Glen. W teledysku pojawili się również Wiktor Zborowski, Borys Szyc, Magda Cielecka i Krzysztof Materna.

Poprzednie klipy Dawida są jednymi najchętniej oglądanych teledysków na polskim YouTube. Klip do przeboju "Małomiasteczkowy" obejrzano już blisko 30 milionów razy. Myślicie, że "Trofea" też podbiją serca słuchaczy?

Najnowszy teledysk Dawida Podsiadło możecie obejrzeć TUTAJ.