Dawid Podsiadło popiera strajk nauczycieli. Opublikował emocjonalny wpis. Komentuje jego była nauczycielka

Trwa strajk nauczycieli. Akcję popiera wiele gwiazd, a wśród nich znalazł się też Dawid Posiadło. Muzyk zamieścił na Facebooku wpis, w którym okazał wsparcie dla protestujących.

Nie od dziś wiadomo, że Dawid Podsiadło stroni od przesadnej aktywności w mediach. Dotyczy to zarówno jego "wyjść na salony", jak i nawet zabierania głosu w publicznych kwestiach. Teraz wokalista postanowił zrobić jednak wyjątek. Powód? Strajk nauczycieli. 

Dawid Podsiadło wspiera strajk nauczycieli

Strajk rozpoczął się wczoraj. Według danych Związku Nauczycielstwa Polskiego do akcji włączyło się 86 procent wszystkich placówek. Protestujących nauczycieli wspierają też gwiazdy. Jak już wspomnieliśmy, wśród nich znalazł się także Dawid Podsiadło. Oto, co muzyk opublikował na swoim Facebooku: 

Mam 25 lat. Chodziłem do żłobka, przedszkola, zerówki, potem skończyłem podstawówkę, gimnazjum i w końcu szkołę średnią. Prosta matematyka pokazuje, że przez ponad połowę mojego dotychczasowego życia przez 5 dni w tygodniu spędzałem większość dnia pod opieką nauczycieli w klasach i szkołach, które zaraz po moim rodzinnym domu były dla mnie najważniejszym miejscem, w którym zdobywałem wiedzę o życiu. To dzięki ludziom, których spotkałem w szkole w dużej mierze zawdzięczam swoją życiową drogę i jej kształt. Jak ktoś mnie dobrze zna to wie, że dla mnie nauczyciel od zawsze był superbohaterem. Dlatego, gdy pytają mnie czy wspieram nauczycieli, to odpowiadam - całym sercem.

ZOBACZ TEŻ: Strajk nauczycieli. Rubik, Mołek, Ostaszewska popierają protestujących. Największą uwagę zwraca jednak post Żebrowskiego

I w jednej chwili ruszyła lawina. Dawid Podsiadło wspiera strajkujących, a opinie internautów są mocno podzielone. Jedni kompletnie się z nim nie zgadzają, drudzy zaś przyznają 100 procentować rację, jak to przecież w życiu bywa. Post został opublikowany już ponad 18 godzin temu, a na tę chwilę jest pod nim 2,7 tysięcy komentarzy.

Jako nauczycielka przedszkola dziękuję za te słowa puszczone w świat, naprawdę nikt się nad tym nie zastanawia. My jesteśmy z Waszymi dziećmi często, więcej niż Wy i oddajemy im całe swoje serca za 2000 zł.
To miałeś szczęście! Ja nigdy nie spotkałam nauczyciela, który nie podcinał by mi skrzydeł. Także...
Dzięki, Dawid! Pokazujesz, że jeszcze są młodzi ludzie, którzy umieją myśleć i widzieć coś więcej niż czubek własnego nosa - czytamy.

Wśród nich znalazł się także krótki wpis byłej nauczycielki Dawida: 

Nauczycielka Dawida Podsiadło komentuje jego wpisNauczycielka Dawida Podsiadło komentuje jego wpis Facebook/Dawid Podsiadło

Dziś mamy już drugi dzień strajku. Nie wiadomo jeszcze, jak długo nauczyciele będą protestować, ale z pewnością będą walczyć do samego końca. Popieracie ich działania? 

DHWięcej o:
Komentarze (29)
Dawid Podsiadło popiera strajk nauczycieli. Opublikował emocjonalny wpis: Wspieram całym sercem. Komentuje jego była nauczycielka
Zaloguj się
 • Gość: Marandi

  Oceniono 30 razy 6

  Proszę mi wyjaśnić co ta Pani Nauczycielka od wspomagania muzycznego chciała przekazać? Czy to jest po polsku? No jeżeli takich mamy nauczycieli to nie zasługują na żadne podwyżki a raczej na redukcję pensji!!!

 • Gość: ekhm

  Oceniono 6 razy 4

  Proponuję, żeby rodzice wynajmowali prywatnego nauczyciela/niańkę 5x w tygodniu do 18 roku życia XD

 • Gość: wtf

  Oceniono 27 razy 3

  Ten bełkot to wpis nauczycielki? No podwyżka w pełni zasłużona. <3

 • Gość: Mama dwójki dzieci w wieku szkolnym

  Oceniono 8 razy 2

  Popieram strajk nauczycieli!
  Na krowy i świnie pieniądze znajdą się , ojciec dyrektor dostaje dofinansowanie ,a nie strajkuje,
  a na oświatę jak zwykle nie ma

 • staq

  Oceniono 3 razy 1

  Dawid to świetny gość, i myślący. Wszyscy myślący ludzie są za nauczycielami

 • Gość: GdzieWesele.pl

  0

  Ciekawa sprawa

 • Gość: gosc

  Oceniono 9 razy -1

  Masz tragiczny image! Wyglądasz jak fryzjer z ubiegłego stulecia!

 • Gość: pik

  Oceniono 11 razy -3

  Podsiadło popiera nauczycieli ,bo wykształcenia to on nie ma prosty facet żeby dalej istnieć trzeba szkoły i on dlatego popiera strajk

 • Gość: Mateuszek Giappetto

  Oceniono 19 razy -5

  Ciekawe co na to jego sponsor, bank który wprost zakazuje w umowach, takich deklaracji. Zaraz będzie musiał odszczekać pewnie, chociaż strajk w słusznej sprawie rzecz jasna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX