Dominika Tajner w "Ameryka Express". Wiemy, z kim wystąpi w duecie. "Potrzebowała kogoś, kto nie boi się wyzwań". Zaskoczeni?

Dominika Tajner jesienią wystąpi w "Ameryce Express". Magazyn "Party" dowiedział się, kto został jej partnerem. To popularny trener fitness.

O Dominice Tajner jest ostatnio głośno. Wszystko za sprawą rozwodu z Michałem Wiśniewskim, o którym  poinformowała na początku marca. Wydaje się jednak, że wkrótce Dominika odżyje. Powód? Jak donosi "Party", gwiazda wystąpi w nowej edycji programu "Ameryka Express".

Zobacz wideo

Dominika Tajner w "Ameryce Express". Z kim wystąpi?

Spekulowano, że Dominika w programie może pojawić się z Michałem Wiśniewskim. Skąd takie plotki? Niedawno małżonkowie ponownie mieli się do siebie zbliżyć. Wpływ na to miała choroba syna Tajner, Maksymiliana, który podczas weekendu majowego trafił do szpitala w stanie ciężkim. Swoją premierę niedawno miał też singiel Michała pt. "Z nikim nie jest tak". Fani twierdzą, że Wiśniewski w utworze śpiewa do Tajner, przepraszając ją, a tym samym wyznając miłość. Czy decyzja o rozwodzie jest zatem ostateczna? Z doniesień "Party" wynika, że tak, a Michał i Dominika chcą zakończyć swoje małżeństwo za porozumieniem stron już na pierwszej rozprawie. 

Kto w takim razie wyruszy wraz z Dominiką w podróż po Ameryce? Okazuje się, że gwiazda do udziału w "Ameryce Express" zaprosiła Qczaja, z którym zaprzyjaźniła się na planie "Tańca z Gwiazdami".

Dominika uwielbia ekstremalne przygody. Potrzebowała kogoś, kto tak jak ona, nie boi się wyzwań, ma poczucie humoru i świetną formę, dlatego zaprosiła Daniela „Qczaja” Kuczaja, z którym zaprzyjaźniła się w „Tańcu z gwiazdami” – mówi "Party" informator.

Zaskoczeni? 

DH