Wiśniewski nagrał nową piosenkę. Nawiązuje do Tajner? "Chciałbym przeprosić za tamte słowa"

Michał Wiśniewski nagrał nową piosenkę "Z nikim nie jest tak". Czy nawiązuje w niej do swojego rozstaniu z czwartą żoną, Dominiką Tajner-Wiśniewską? Zobaczcie sami.
Zobacz wideo

W marcu Dominika Tajner-Wiśniewskanapisała na Facebooku, że jej mąż, Michał Wiśniewski, złożył pozew o rozwód. Choć wpis szybko zniknął z jej tablicy, ich rozstanie stało się faktem. Do tej pory piosenkarz nigdy wprost nie skomentował, co zaszło między nim a jego żoną.

Michał Wiśniewski komentuje rozstanie z Dominiką Tajner

7 maja Wiśniewski opublikował nową piosenkę, która nosi bardzo sugestywny tytuł "Z nikim nie jest tak". W tekście zwraca się do kobiety, być może Dominiki, gdyż myśli często o tym, co było. Przy okazji przeprasza ją za to, co powiedział.

Chciałbym przeprosić za tamte słowa i podziękować za to, że jesteś - śpiewa.

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski Screen z YouTube.com/ Michał Wiśniewski

Wie, że czasu się nie cofnie. Odważył się jednak wyznać, że prawdziwa miłość przydarza się jedynie raz w życiu. Nie bez znaczenia jest także to, że w teledysku w pewnym momencie ściągnął z palca obrączkę i zostawił ją.

Tyle długich dni byłaś obok. Z nikim nie jest tak, tak jak z tobą - brzmi refren.

Utwór trwa ponad pięć minut. Kończy się na rozmowie Michała Wiśniewskiego z innym mężczyzną. Ich rozmowa dotyczy planów na przyszłość piosenkarza, który chce poświęcić się teraz sobie.

Pustki w życiu niczym nie zastąpisz. Nie powstrzymasz mijającego czasu. Nie poczujesz się lepiej. Możesz jedynie zrobić coś bardziej wartościowego dla samego siebie, zamiast liczyć, że tym razem motylki w brzuchu nie pozdychają - zwrócił się do rozmówcy.
One zdychają zawsze. Żołądki są słabym miejscem do hodowli motyli - odpowiedział mężczyzna.

Kadr z teledysku Michała WiśniewskiegoKadr z teledysku Michała Wiśniewskiego Screen z YouTube.com/ Michał Wiśniewski

Na YouTube w ciągu 10 minut nagranie zostało wyświetlone prawie 500 razy. Fani Michała Wiśniewski są zachwyceni i wzruszeni. Są pewni, że słowa piosenki są skierowane do Dominiki Tajner.

Przepiękne. Zatkało mnie.
Piękna. Czuję, że ta piosenka jest dla Dominiki.
Brawo, brawo, brawo! Piękna i emocjonalna - chwalą fani.

Możecie posłuchać jej tutaj:

 

Zaintrygował nas też fragment o tym, że prawdziwa miłość zdarza się jedynie raz. Wychodzi na to, że wokalista już ją przeżył. Jak myślicie, o kogo chodzi?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.