Meghan i Harry świętują pierwszą rocznicę ślubu. Pochwalili się niepublikowanymi wcześniej zdjęciami z uroczystości

Dokładnie rok temu książę Harry stanął na ślubnym kobiercu z amerykańską aktorką, Meghan Markle. Z okazji ich pierwszej rocznicy ślubu możemy podziwiać niepublikowane wcześniej zdjęcia z uroczystości.
Zobacz wideo

To był ślub roku! 19 maja 2019 roku książę Harry powiedział sakramentalne "tak" amerykańskiej aktorce, Meghan Markle. Wydarzenie przyciągnęło tłumy gapiów do Londynu oraz miliony widzów przed telewizory. Dziś książęca para wspomina ten dzień niepublikowanymi wcześniej zdjęciami z uroczystości.

Dziękujemy za ogromną miłość i wsparcie, które płyną do nas z całego świata. Każdy z Was uczynił ten dzień jeszcze bardziej znaczącym - czytamy na oficjalnym instagramowym koncie pary.

Na ślubie Meghan i Harry'ego pojawiły się największe sławy świata show-biznesu i sportu, m.in. George Clooney z żoną Amal, Victoria i David Beckhamowie oraz Serena Williams. Uroczystość znacznie różniła się od innych królewskich ślubów. Ze względu na pochodzenie Meghan, pojawiło się sporo nawiązań do amerykańskiej tradycji: płomienne kazanie wygłaszał biskup Michael Curry z kościoła episkopalnego w Chicago, a za oprawę muzyczną odpowiedzialny był m.in. chór gospel. Panna młoda postawiła też na dość skromny strój - suknia od Givenchy była pozbawiona wszelkich zdobień.

ZOBACZ TEŻ: Meghan miała drugą suknię ślubną! Na tle skromnej kreacji uwagę zwraca pamiątka po księżnej Dianie

Rok po ślubie książę i księżna Sussex skupiają się na swojej nowej roli - rodziców małego Archiego.

WJ

Więcej o: