Johnny Depp ma nową dziewczynę. Ma 20 lat i jest rosyjską tancerką go-go. Kiedy poznała aktora, podobno nie wiedziała z kim rozmawia

Johnny Depp zakochał się w dwudziestokilkuletniej tancerce z Rosji. Podobno zamieszkali razem i już planują ślub.
Zobacz wideo

Johnny Depp i Amber Heard byli małżeństwem zaledwie przez dwa lata. Nie są już razem od ponad trzech, a sądowa batalia między nimi trwa do dzisiaj. Aktor jednak znalazł wreszcie ukojenie w ramionach innej kobiety. Okazuje się, że jego nową ukochaną jest dwudziestokilkuletnia Rosjanka Polina Glen.

Johnny Depp zakochał się w dwudziestolatce

30 lat różnicy pomiędzy Johnnym a Poliną nie wydaje się być problemem. Jak podaje "Daily Mail", para poznała się w zeszłym roku na imprezie w Los Angeles. Podobno obecnie mieszkają razem, a każdy gość, który zatrzyma się w rezydencji aktora, musi podpisać umowę o zachowaniu poufności.

Polina twierdzi, że zamierzają się pobrać, a Johnny chce pojechać z nią do Rosji, żeby poznać jej rodziców - informuje źródło "Daily Mail".

Co ciekawe, kiedy Polina poznała Johnny'ego, rzekomo nie wiedziała, że jest sławnym aktorem.

Kim jest nowa dziewczyna Johnny'ego Deppa?

Polina Glen, która zawróciła w głowie aktorowi, pochodzi z Petersburga w Rosji. "Daily Mail" donosi, że dziewczyna jest tancerką go-go oraz choreografką. Na jej profilu na Instagramie można zobaczyć bardzo dużo zdjęć i filmików z jej występów. Trzeba przyznać, że Polina świetnie się porusza i widać, że od dawna zawodowo zajmuje się tańcem.

 

Myślicie, że dwudziestolatka tak zawróciła Deppowi w głowie, że naprawdę wezmą ślub?

 

JP