Amber Heard zdradzała Johnny'ego Deppa już miesiąc po ślubie? Aktor pozywa byłą żonę na 50 milionów dol

Johnny Depp pozwał Amber Heard i domaga się od byłej żony 50 milionów dolarów za zniesławienie. To jednak nie wszystko. Według zagranicznych mediów, Amber miała zdradzać aktora zaledwie miesiąc po ślubie.

Małżeństwo Johnny'ego Deppa i Amber Heard trwało dwa lata. Rozstanie nastąpiło trzy lata temu, a jego okoliczności były wprost szokujące. Przypomnijmy w skrócie, że Amber oskarżyła amerykańskiego aktora o psychiczne, a także fizyczne znęcanie się. Co więcej, jako dowód w sprawie gwiazda upubliczniła zdjęcia posiniaczonej i zadrapanej twarzy. Johnny Depp nie przyznał się do zarzutów ze strony byłej żony i dziś domaga się od niej 50 milionów dolarów zadośćuczynienia. Co więcej, teraz światło dzienne ujrzały również inne, nieznane dotąd fakty. 

Zobacz wideo

Amber Herd zdradzała Johnny'ego Deppa miesiąc po ślubie? 

Warto w tym miejscu dodać, że Amber zaraz po tym, jak ogłosiła rozstanie z Johnnym, zaczęła spotykać się z Elonem Muskiem, przedsiębiorcą i miliarderem. Jednak magazyn People dotarł do treści pozwu, z którego jasno wynika, że aktorka miała romansować z Elonem już miesiąc po ślubie z Deppem. 

Amber zaczęła romans z Elonem miesiąc po ślubie z Johhnym. Nocował w ich domu, kiedy aktor wyjeżdżał kręcić filmy. Był tam również tego dnia, kiedy Amber zdecydowała się pokazać światu zdjęcie swojej rzekomo pobitej przed Deppa twarzy - czytamy.

Również związek Amber i Elona nie przetrwał próby czasu, gdyż para rozstała się w 2017 roku. Dziś była żona Johnny'ego Deppa związana jest Vito Schnabelem, byłym mężem Heidi Klum

Przyznacie, że w pewnym stopniu informacja ta zmienia postrzeganie tego głośnego rozstania. Czy jednak doniesienia te okażą się prawdą?

DH