Agata Buzek walczyła o życie dzika. "Chcą go zabić dla filmu". Historia ta ma jednak zakończenie, którego byście się nie spodziewali

Agata Buzek we wtorek zaalarmowała do swoich fanów, by pomogli jej zawalczyć o życie dzika. Aktorka myślała, że twórcy filmu, w którym obecnie gra, chcieli zabić zwierzę dla efektownych zdjęć. Okazuje się jednak, że dzik, którego użyją scenarzyści zginął jakiś czas temu w wypadku samochodowym.

Agata Buzek często wykorzystuje sławę po to, by walczyć o sprawy istotne. Od zawsze wspiera przede wszystkim schroniska dla zwierząt. Sama także ma psiaka z takiej właśnie placówki. Ostatnio jednak postanowiła zawalczyć o dzika.

Agata Buzek walczyła o dzika. Mieli go zabić dla filmu

Aktorka poinformowała we wtorek fanów, że produkcja filmu, na którego planie się znajduje, zamierza dla "dobra" sceny zabić bezbronne zwierzę.

#goingtofight Trzymajcie, proszę, kciuki albo wysyłajcie energię albo co tam kto uważa za pomocne. Jestem na planie. Chcą zabić dzika dla filmu. Będę dziś walczyć. #shooting ma dziś dziwne znaczenie. #onset #fight #walka #bezradność #dzik #dziki #wildlife #notinmyname #niewmoimimieniu - napisała w poście Buzek.
 

Fotografia spotkała się ze sporym odzewem fanów, a także znajomych aktorki z branży. Post skomentowała między innymi Maja Ostaszewska, która wsparła koleżankę:

Powodzenia kochana! Trzymam mocno kciuki za Ciebie! Myślami z Tobą. Co za straszna sytuacja - czytamy.

Sytuacja zdążyła jednak mieć już swoje rozwiązanie. 

Kochani! Dziękuję za moc. Dziękuje za poparcie. Wszystko wyjaśnione, kamień z serca, nikt nie zostanie zabity. Jestem na planie niemieckiego filmu "Schlaf". Nie używają jednorazowych plastików, nie marnują resztek, segregują śmieci, jedzenie prawie wyłącznie wegetariańskie i scenariusz o neonazistach, myśliwych, mocny, bezkompromisowy. Dlatego zgodziłam się w nim grać. I dlatego byłam tak przerażona i zdezorientowana! - napisała w kolejnym wpisie Buzek.

Jak się okazuje, scenarzyści wykorzystają dzika, który już jakiś czas temu zginął w wypadku samochodowym.

Dzik zginął w wypadku samochodowym, wiele tygodni temu, gdyby tak się nie zdarzyło, nie kręcilibyśmy tych scen. Zero poparcia dla zabijania, dla strzelania do zwierząt, zbierania łowieckich trofeów! #wartorozmawiać #onset #kamieńzserca #dziki #wildlife - dodała aktorka.
 

No cóż... tym razem hasztag, którego użyła Buzek w drugim poście idealnie podsumowuje tę sprawę. Warto rozmawiać! :)

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o: