Raper YNW Melly oskarżony o podwójne morderstwo. 19-latkowi grozi kara śmierci

YNW Melly, młody amerykański raper został oskarżony o moderstwo swoich dwóch kolegów. 19-latkowi grozi teraz kara śmierci.

Jamell Demons ukrywający się pod pseudonimem YNW Melly został oskarżony o zamordowanie z zimną krwią dwójki swoich kolegów.

YNW Melly oskarżony o podwójne morderstwo

W akcie oskarżenia czytamy, że YNW Melly działał w sposób spokojny, wyrachowany i z premedytacją, w celach zysku. Miał zastrzelić dwie osoby a potem upozorować napaść z wykorzystaniem samochodu. Oskarżenie będzie domagało się kary śmierci dla rapera, do czego może przychylić się gubernator stanu Floryda.

Do morderstwa doszło w październiku zeszłego roku. Ofiarami zostało dwóch młodych mężczyzn, kolegów rapera. Dzień po ich śmierci YNW Melly - jeszcze bez zarzutów i bez podejrzeń - wrzucał na Instagram posty ze zmarłymi kolegami, pisząc, że jego bracia zostali mu zabrani z powodu zazdrości.

 

YNW Melly nie działał jednak sam. Razem z nim na miejscu zbrodni obecny był jeszcze jeden jego kolega - Cortlen Henry (pod pseudonimem YNW Bortlen). Wspólnie zastrzelili Anthony'ego Williamsa i Christophera Thomasa Jr. w Vero Beach, ostrzelali swój własny samochód, załadowali zwłoki do niego i podwieźli do szpitala. Twierdzili, że zostali ostrzelani, a koledzy zostali ofiarami.

Dodajmy, że singiel YNW Melly'ego, który otrzymał status platynowej płyty, nosił tytuł "Murder on my mind" ("Planuję morderstwo"). Raper napisał go jednak jeszcze przed 2018 rokiem.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.