Meghan Markle osobiście prowadzi oficjalny profil książęcy na Instagramie? Mogło zdradzić ją jedno słowo

Meghan Markle i książę Harry mają oficjalne konto na Instagramie od niedawna. Nie potwierdzili, kto je prowadzi, ale jest kilka znaków, które wskazują, że robi to... sama Meghan.

Meghan Markle i książę Harry są od niedawna szczęśliwymi posiadaczami konta na Instagramie. Szybko pobili rekord obserwujących i dostali się do Księgi Guinessa, a teraz okazuje się, że jest to być może zasługa samej księżnej. Istnieją podejrzenia, że profil osobiście prowadzi księżna.

Meghan Markle prowdzi oficjalne konto SussexRoyal na Instagramie?

Megan Markle bez wątpienia ma doświadczenie w social mediach. Przez wiele lat prowadziła nie tylko swoje prywatne, ale również kilka influencerskich kont na Instagramie, miała też swojego bloga. Jednak informacja o tym, że prowadzi oficjalnym profil, zelektryzowała brytyjskie media. Fani tej teorii mają dowody.

Chodzi o to, jakich słów używa osoba, która prowadzi konto SussexRoyal na Instagramie. Wszystkie konta brytyjskiej rodziny królewskiej są na wskroś brytyjskie, jeśli chodzi o styl pisania. Tymczasem na koncie SussexRoyal można znaleźć słowa popularne w języku angielskim używanym w USA.

Poszło o słowo "diapers" - czyli pieluszki dziecięce. W Wielkiej Brytanii mówi się na nie "nappies" i tak, jak w przypadku "subway" / "tube" - nikt nie powie na pieluchy "diapers". Czy to oznacza, że konto książęcej pary prowadzi ktoś o amerykańskich korzeniach? Czy może to być... Meghan Markle?

Zobacz wideo

MAW

Więcej o: