Była partnerka Bieniuka pierwszy raz komentuje zatrzymanie. "W kontaktach z kobietami jest wręcz nieśmiały"

Jarosław Bieniuk jest już na wolności. Wspiera go Martyna Gliwińska. Jego była partnerka zabrała głos w sprawie.

Odkąd Jarosław Bieniuk został zatrzymany, mógł liczyć na wsparcie swoich przyjaciół. Jeszcze na etapie pobytu w areszcie bronili go m.in. Natalia Siwiec i Radosław Majdan. Do tego grona dołączyła teraz jego była partnerka. Martyna Gliwińska wierzy w niewinność Bieniuka.

ZOBACZ TEŻ: Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie po wyjściu z aresztu. "Oskarżenia są formułowane wyłącznie w celu osiągnięcia korzyści materialnych"

Zobacz wideo

Martyna Gliwińska broni Jarosława Bieniuka

W środę wieczorem mężczyzna został zwolniony z aresztu za poręczeniem majątkowym w wysokości 20 tys. zł. Jarosław Bieniuk był podejrzany o popełnienie poważnego przestępstwa seksualnego. Pełnomocnicy domniemanej ofiary mówili wprost o brutalnym gwałcie w jednym z sopockich hoteli. Ostatecznie były piłkarz usłyszał zarzuty związane z narkotykami. Jednocześnie został objęty dozorem policyjnym i ma zakaz kontaktowania się ze świadkami. Warto dodać, że jest to wstępne postępowanie, a sprawa jest w toku.

"Fakt" skontaktował się z byłą dziewczyną Bieniuka. Martyna Gliwińska nie szczędziła ciepłych słów pod adresem byłego piłkarza. Powiedziała wprost, że zarzuty pod jego adresem są oszczerstwami, które mają na celu wyłudzenie pieniędzy.

Zawsze stanę murem za Jarosławem. Jesteśmy wciąż bliskim przyjaciółmi i znam go od podszewki. Jeżeli ma to jakieś znaczenie to ręczę, że cała ta fatalna sytuacja to nic innego jak nieudolna próba wyłudzenia.

Jednocześnie powiedziała, jakim człowiekiem prywatnie jest Jarek. W opinii Gliwińskiej nie byłby w stanie skrzywdzić nikogo.

Jarek jest ostatnią osobą stającą do kłótni i zdolną do agresji, to nie w jego stylu, on unika takich sytuacji. W kontaktach z kobietami jest wręcz nieśmiały i każdy kto go zna, wie co mam na myśli. Dobrze, że ma przyjaciół i rodzinę, która nigdy tego nie podważy - wyznała Martyna Gliwińska w rozmowie z Faktem.

Przypomnijmy, para spotykała się ze sobą przez dwa lata. Ostatecznie rozstała się w 2018 roku.

AD

Więcej o: