Jarosław B. zatrzymany. Chodzi o możliwość popełnienia przestępstwa na tle seksualnym

Jarosław B. został dziś zatrzymany w Sopocie. Chodzi o podejrzenie popełnienia przestępstwa przeciwko wolności seksualnej.

Jarosław B. został dziś zatrzymany po tym, jak sam stawił się na przesłuchanie w sopockiej prokuraturze. Informację tę potwierdziła w rozmowie z "Faktem" prokurator Grażyna Wawryniuk z prok. okręgowej w Gdańsku.

Jarosław B. zatrzymany

Potwierdzam, że doszło do zatrzymania w kontekście przestępstwa popełnionego w kierunku naruszenia wolności seksualnej. To wszystko co mam w tej chwili do przekazania – mówi prok. Grażyna Wawryniuk z prok. okręgowej w Gdańsku.

Informację jako pierwsze podało radio RMF FM. Jak dowiedział się reporter stacji, chodzi o zdarzenie, do którego miało dojść w jednym z sopockich hoteli. To właśnie tam dwudziestokilkuletnia kobieta miała spotkać się z Jarosławem B. Chwilę później kobieta złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że śledczy zabezpieczyli już nagrania z monitoringu hotelowego. Obecnie były piłkarz jest najprawdopodobniej przesłuchiwany. Jednak na chwilę obecną nie znamy więcej szczegółów

AD

Więcej o:
Copyright © Agora SA