Adam Zdrójkowski weźmie udział w "Ameryka Express"? Nie zamierza wziąć Wiktorii Gąsiewskiej. Jej reakcja może was zaskoczyć

"Ameryka Express". Jak donosi "Party", w najnowszej edycji programu zobaczymy Adama Zdrójkowskiego. A co z Wiktorią Gąsiewską? Aktor w podróż ma zabrać ponoć ze sobą ojca.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska są obecnie jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Zakochani poznali się na planie serialu "Rodzinka.pl", a spotykają się od przeszło dwóch lat. Ich uczucie z każdym miesiącem przybiera na sile. Mimo dość młodego wieku aktorzy mają poważne plany na przyszłość. Ostatnio postanowili zamieszkać ze sobą.

ZOBACZ TEŻ: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zamieszkali ze sobą. Zobaczcie, jak wygląda ich pierwsze, wspólne mieszkanie

Ponadto Wiktoria i Adam są nierozłączni nie tylko w życiu prywatnym. Razem występują także w programie "Dance, dance, dance", w którym radzą sobie fenomenalnie. Wygląda jednak na to, że już niedługo będą musieli się (choć na kilka tygodni) rozdzielić. 

Adam Zdrójkowski wystąpi w "Ameryka Express"?

Jak donosi magazyn "Party", Adam wystąpi w kolejnej edycji programu "Ameryka Express". Jednak jak dodaje gazeta, w podróży nie będzie mu towarzyszyć Wiktoria, a jego ojciec Dariusz. 

Wiktoria nie ma do Adama żalu. Brała także pod uwagę wyjazd, ale ostatnio jej grafik zawodowy pęka w szwach. Będzie więc trzymała kciuki za swojego chłopaka w Polsce - mówi "Party" koleżanka Wiktorii.

Będziecie kibicować tej parze?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>