Jarosław Bieniuk na wspólnym zdjęciu z synami. Fani nie mają wątpliwości: Najmłodszy synek - wypisz, wymaluj Ania

Jarosław Bieniuk pochwalił się nowym zdjęciem z synami. Jan i Szymon podbili serca internautów, którzy dostrzegają w nich niezwykłe podobieństwo do Anny Przybylskiej.

Choć Jarosław Bieniuk nie może narzekać na natłok zawodowych obowiązków, to zawsze znajdzie czas dla rodziny. Były piłkarz jest bowiem szczęśliwym ojcem trójki pociech. Wychowuje trzynastoletniego Szymona, dziewięcioletniego Jana oraz już prawie dorosłą Oliwię. Swoją miłością do dzieci dzieli się także za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jego Instagramie nie brakuje licznych fotografii, na których możemy dostrzec całą zawsze uśmiechniętą gromadkę. Niedawno Jarek pochwalił się też zdjęciem w wyłącznie męskim gronie. 

Zobacz wideo

Jarosław Bieniuk pokazał nowe zdjęcie z synami

Jarek zamieścił w sieci fotografię, na której pozuje ze swoimi synami, czyli Szymonem oraz Janem. Nietrudno dostrzec, że chłopaki naprawdę rosną jak na drożdżach. Kiedy oni tak wyrośli? Przy okazji Bieniuk zdradził także, jaka książka wpadła ostatnio w ich ręce. 

Nareszcie pod nasz dach trafiła książka i dla dziewczynek, i dla chłopców. Czytamy i inspirujemy się historiami tych wyjątkowych bohaterek i bohaterów - „Opowieści dla chłopców, którzy chcą być wyjątkowi”. Świetny zbiór historii znanych i mniej znanych mężczyzn z przeszłości i współczesności, którzy odważyli się obalić stereotypy, by zmienić świat na lepsze poprzez wrażliwość, pomysłowość i wiarę w siebie. Polecam wszystkim rodzicom do czytania swoim pociechom - napisał Bieniuk.
 

Jarek to po prostu tata na medal. Dba, by jego dzieci już od najmłodszych lat kształtowały swoją wyobraźnię, a przecież jak wiemy, czytanie książek jest na to najlepszym sposobem. Internauci w jednej chwili zaspali Jarka masą komplementów zarówno pod jego adresem, jak i pod adresem Szymka i Jana. Dostrzegli także duże podobieństwo między chłopcami, zwłaszcza 9-latkiem, a ich mamą Anną Przybylską

Najmłodszy synek - wypisz, wymaluj, Ania.
Cudne te dzieci.
Panie Jarku, brawo - czytamy.

Również uważacie, że Jan coraz bardziej przypomina Anię? 

DH