Jarosław Bieniuk zamyka przeszłość i sprzedaje swój apartament w Gdyni. Na tych luksusowych wnętrzach z pewnością dużo zarobi

Jarosław Bieniuk po czterech latach od śmierci swojej ukochanej Anny Przybylskiej postanowił wreszcie zamknąć pewien etap w życiu. Chce sprzedać luksusowy apartament w Gdyni. Wnętrza mieszkania pełne są zdjęć i pamiątek po zmarłej aktorce. Były piłkarz zdecydował się na przeprowadzkę do dużego domu z podwórkiem. Już rozpoczął poszukiwania takiej willi. Gdy Bieniuk kupował swój apartament, mieszkanie nie należało do najtańszych. Cena za metr kwadratowy sięgała wtedy 21 tysięcy złotych! Za największe lokale w tamtej okolicy trzeba było zapłacić ok. 2,5 miliona złotych. Jak podaje "Na żywo", jeśli Jarosław nie znajdzie takiej nieruchomości, która mu się spodoba, to sam wybuduje dom marzeń.
Jarosław Bieniuk Jarosław Bieniuk screen Instagram.com/jaretpalmer

Jarosław Bieniuk opuszcza apartament w Gdyni

Jarosław Bieniuk podjął bardzo ważną decyzję, która w pewien sposób odmieni jego życie. Otóż chce sprzedać luksusowy apartament i kupić dom.

Dzieci podchwyciły jego pomysł. Szymon i Jaś cieszą się, że będą mieli podwórko, na którym mogliby grać w piłkę - mówi przyjaciel sportowca w rozmowie z "Na żywo"

Córka Ani i Jarosława, Oliwia, również chciałaby zamieszkać w dużej willi. Jakiś czas temu na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym stoi przed pięknym, jednorodzinnym domem.

Niestety, nie nasz - napisała.

Oliwia Bieniuk
screen Instagram.com/oliwia.bieniuk

Jak wyglądają wnętrza obecnego mieszkania Bieniuków? Pomieszczenia są jasne i przestronne. Przeważają głównie białe meble - zaczynając od nowoczesnej kuchni, przez salon, aż do łazienki.

Mieszkanie Jarosława Bieniuka Mieszkanie Jarosława Bieniuka fot.Instagram/jaretpalmer

Mieszkanie Jarosława Bieniuka

Ogromną zaletą apartamentu jest piękny, duży ogród z widokiem na morze! Jarosław wraz z dziećmi mogą w nim wypoczywać i słyszeć szum fal.


fot.Instagram/jaretpalmer

Jarosław Bieniuk Jarosław Bieniuk screen Instagram.com/jaretpalmer

Widok na morze z ogrodu

Poranek na tarasie z widokiem na zieleń i morze to prawdziwy luksus. Aż z przyjemnością chce się pić kawę w takim miejscu i zbierać energię na cały dzień.

Aby wejść do apartamentu rodziny Bieniuków, należy przekroczyć dużą, wysoką bramę. Cała posesja otoczona jest białym ogrodzeniem.

Jarosław Bieniuk
screen Instagram.com/jaretpalmer

dom Bieniuka dom Bieniuka Instagram/jaretpalmer

Salon

Salon prezentuje się bardzo przytulnie. Z pewnością wpływają na to liczne zdjęcia, między innymi te, na których widzimy Annę Przybylską. Jak podaje "Na żywo" zmarła aktorka zawsze bardzo dbała o to mieszkanie. Lubiła porządek i często kupowała świeże kwiaty.

Jarek nic w nim nie zmienił od jej odejścia. Chciał, by był ciepły i przyjazny, tak jak za życia Ani - powiedział tabloidowi przyjaciel Bieniuka.

Jarosław Bieniuk
screen Instagram.com/jaretpalmer

dom Bieniuka dom Bieniuka Instagram/jaretpalmer

Salon

W salonie nie mogło też zabraknąć szerokiej kanapy, która stanowi idealne miejsce do spędzania wspólnego czasu.

dom Bieniuka dom Bieniuka Instagram/jaretpalmer

Salon

Obok dużej kanapy stoi błękitny, z pewnością bardzo wygodny fotel, w którym dzieci Jarosława Bieniuka lubią odpoczywać. Natomiast pod dużym telewizorem znajduje się długa szafka, na której ustawione są ramki ze zdjęciami, wazony i różne pamiątkowe bibeloty.

dom Bieniuka
Instagram/jaretpalmer

dom Bieniuka dom Bieniuka Instagram/jaretpalmer

Kuchnia

Kuchnia Jarosława Bieniuka utrzymana jest w w minimalistycznym i nowoczesnym stylu.

Jarosław Bieniuk Jarosław Bieniuk screen Instagram.com/jaretpalmer

Kuchnia

Wszystkie szafki i blaty są w kolorze białym, przez co pomieszczenie wydaje się sterylnie czyste. Koloru dodają rośliny, których nie brakuje w całym mieszkaniu.

dom Bieniuka dom Bieniuka Instagram/jaretpalmer

Jadalnia

Z salonem połączona jest otwarta jadalnia. W jej centralnym punkcie znajduje się duży biały stół, przy którym stoi osiem krzeseł. Z pewnością w tym miejscu często zasiadają przyjaciele rodziny. Natomiast na ścianach wiszą kolorowe obrazy.

dom Bieniuka dom Bieniuka Instagram/jaretpalmer

Łazienka

Łazienka, tak jak większość pomieszczeń w domu, jest minimalistyczna. Znajdują się w niej wanna, w której można brać relaksacyjne kąpiele oraz duży prysznic. Przytulności dodają miękkie dywaniki na podłodze i drewniane dodatki wkomponowane w białą przestrzeń.

dom Bieniuka dom Bieniuka Instagram/jaretpalmer

Biuro

Jarosław w swoim apartamencie urządził również niewielki kącik, który jest jego biurem. Kiedy musi popracować lub zrobić coś przed komputerem, zasiada przy biurku na wygodnym fotelu.

Jak Wam się podoba nadmorski apartament Bieniuka? Nam bardzo! Już zazdrościmy osobie, która go odkupi i będzie mogła w nim zamieszkać.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS, JP