Oliwia Bieniuk idzie w ślady mamy. 16-latka właśnie zagrała w filmie. Głos ma identyczny jak Ania Przybylska [WIDEO]

Oliwia Bieniuk zostanie aktorką? Być może, bo na swoim koncie ma już pierwszą rolę w amatorskim filmie. Czy odziedziczyła talent po swojej mamie, Ani Przybylskiej? Oceńcie sami.

Oliwia Bieniuk w ubiegłym roku skończyła 16 lat. To właśnie w tym wieku jej mama, Anna Przybylska, rozpoczynała swoją aktorską karierę. Jak się teraz okazuje, w jej ślady idzie Oliwia, która właśnie zadebiutowała w krótkometrażowym filmie, a efektem tej amatorskiej produkcji pochwaliła się na Instagramie.

Zobacz wideo

Oliwia Bieniuk zagrała w filmie

Oliwia miała możliwość wcielić się w jedną z głównych ról w filmie zatytułowanym "Glimmer". Jest to autorska produkcja uczniów liceum, do którego na co dzień uczęszcza córka Ani i Jarosława Bieniuka. Fragment filmu 16-latka opublikowała w sieci, a tym samym poprosiła swoich obserwatorów o oddawanie głosów na jej szkołę, która bierze udział w konkursie. 

Film produkcji IX LO w Gdyni - Zespół "The Glimmer Project" pod tytułem "Glimmer", w którym miałam przyjemność wystąpić. Produkcja bierze udział w plebiscycie internautów na najpopularniejszy film IX Przeglądu KFF - zachęca Oliwia.

Po obejrzeniu filmu już możemy stwierdzić, że Oliwia ma zadatki na aktorkę. Oczywiście, czeka ją jeszcze sporo pracy, ale w genach z pewnością tkwi talent odziedziczony po mamie. Naszą uwagę od razu zwrócił też głos Oliwi. Niezwykłe. Jakbyśmy ponownie mogli usłyszeć Anię. Coś pięknego. 

W komentarzach pod wpisem dziewczyny na Instagramie natychmiast posypała się lawina komplementów i gratulacji pod jej adresem. 

Dobry film. Polecam. 
Gratulacje. 
Jesteście super - piszą internauci.

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk screen 'Glimmer' Facebook/Komenda Miejska Policji w Gdyni


My w 100 procentach się z nimi zgadzamy. Coś nam się wydaje, że już wkrótce Oliwia zaskoczy nas kolejną rolą w jeszcze większej produkcji. Chcielibyście zobaczyć ją na ekranach kin? 

DH

Więcej o:
Komentarze (68)
Oliwia Bieniuk idzie w ślady mamy. 16-latka właśnie zagrała w filmie. Głos ma identyczny jak Ania Przybylska [WIDEO]
Zaloguj się
 • Gość: colo

  Oceniono 86 razy 80

  Głos ma zupełnie inny i szczerze mówiąc zagrała najgorzej z amatorów, przestańcie wmawiać Jej wielki talent, bo robicie Jej krzywdę.

 • Gość: xyz

  Oceniono 49 razy 47

  Nie podobny i mówi niewyraźnie, dziecko musi się jeszcze wiele nauczyć jak chce iść w ślady mamy.

 • floress

  Oceniono 39 razy 39

  Głos zupełnie inny, Ania miała niski i zachrypnięty. I niestety mówi bardzo niewyraźnie.
  Po kiego diabła ciągle wmawiacie jej, że jest kopią matki? Jest zupełnie inną osobą, dajcie jej żyć normalnie. Wystarczającą traumę przeżyła.

 • lenkaa4

  Oceniono 41 razy 39

  Nie, nie ma głosu podobnego do swojej mamy. Tak samo, jak nie jest do niej podobna a do swojego taty.

 • Gość: Mazowszanka

  Oceniono 32 razy 30

  Logopeda się kłania... Głos ma dziecinny, zupełnie inny niż pani Ania. Talent - nie widzę. Uważam, że podobna to jest do ojca, bo mamy nie bardzo.

 • Gość: gość

  Oceniono 34 razy 26

  Niestety, ale talentu to ja u niej nie widzę, a po mamie też nie mogła do odziedziczyć.

 • Gość: amp

  Oceniono 20 razy 20

  Kiedy ukonczy szkole aktorska mozecie nazywac ja aktorka, poki co ma zadatki na celebrytke: parcie na szklo i pustka w glowie

 • elenem

  Oceniono 22 razy 14

  Jak komuś brak talentu, ambicji i planu na życie to... zostaje aktorem w młodości.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX