Oliwia Bieniuk idzie w ślady mamy. 16-latka właśnie zagrała w filmie. Głos ma identyczny jak Ania Przybylska [WIDEO]

Oliwia Bieniuk zostanie aktorką? Być może, bo na swoim koncie ma już pierwszą rolę w amatorskim filmie. Czy odziedziczyła talent po swojej mamie, Ani Przybylskiej? Oceńcie sami.

Oliwia Bieniuk w ubiegłym roku skończyła 16 lat. To właśnie w tym wieku jej mama, Anna Przybylska, rozpoczynała swoją aktorską karierę. Jak się teraz okazuje, w jej ślady idzie Oliwia, która właśnie zadebiutowała w krótkometrażowym filmie, a efektem tej amatorskiej produkcji pochwaliła się na Instagramie.

Zobacz wideo

Oliwia Bieniuk zagrała w filmie

Oliwia miała możliwość wcielić się w jedną z głównych ról w filmie zatytułowanym "Glimmer". Jest to autorska produkcja uczniów liceum, do którego na co dzień uczęszcza córka Ani i Jarosława Bieniuka. Fragment filmu 16-latka opublikowała w sieci, a tym samym poprosiła swoich obserwatorów o oddawanie głosów na jej szkołę, która bierze udział w konkursie. 

Film produkcji IX LO w Gdyni - Zespół "The Glimmer Project" pod tytułem "Glimmer", w którym miałam przyjemność wystąpić. Produkcja bierze udział w plebiscycie internautów na najpopularniejszy film IX Przeglądu KFF - zachęca Oliwia.

Po obejrzeniu filmu już możemy stwierdzić, że Oliwia ma zadatki na aktorkę. Oczywiście, czeka ją jeszcze sporo pracy, ale w genach z pewnością tkwi talent odziedziczony po mamie. Naszą uwagę od razu zwrócił też głos Oliwi. Niezwykłe. Jakbyśmy ponownie mogli usłyszeć Anię. Coś pięknego. 

W komentarzach pod wpisem dziewczyny na Instagramie natychmiast posypała się lawina komplementów i gratulacji pod jej adresem. 

Dobry film. Polecam. 
Gratulacje. 
Jesteście super - piszą internauci.

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk screen 'Glimmer' Facebook/Komenda Miejska Policji w Gdyni


My w 100 procentach się z nimi zgadzamy. Coś nam się wydaje, że już wkrótce Oliwia zaskoczy nas kolejną rolą w jeszcze większej produkcji. Chcielibyście zobaczyć ją na ekranach kin? 

DH