Oliwia Bieniuk pokazała nowe zdjęcia. Trudno oderwać od niej wzrok. Coraz bardziej przypomina mamę

Oliwia Bieniuk podbija media społecznościowe. Córka Anny Przybylskiej opublikowała właśnie nowe zdjęcia. Wygląda na nich jak zawodowa modelka.

Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, wzbudza coraz większe zainteresowanie mediów. Nic dziwnego, nastolatka jest piękna i przebojowa. Ma już nawet rzeszę fanów, którzy bacznie obserwują jej poczynania w mediach społecznościowych. Niedawno nastolatka dała im powód do radości. Na swoim instagramowym profilu zamieściła kilka nowych zdjęć.

Zobacz wideo

Oliwa Bieniuk zostanie modelką?

Wielu ludzi sugeruje, że Oliwia powinna pójść w ślady mamy i zostać aktorką. Póki co dziewczyna skupia się jednak na szkole. Jest za to bardzo aktywna w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 80 tysięcy osób. Ostatnio dziewczyna pochwaliła się nową sesją zdjęciową.

16-latka na swoim Instastory opublikowała zdjęcia w białym swetrze. Jednak uwagę zwracają przede wszystkim naturalne pozy i urok, jaki bije od córki Anny Przybylskiej. Nie trudno odnieść wrażenie, że nastolatka wyrasta na prawdziwą piękność. Pojawia się pytanie, czy z taką urodą w przyszłości zwiąże się z modelingiem?

Oliwia Bieniuk zachwyca na nowych zdjęciach - ZOBACZ GALERIĘ >>>>

Trudno powiedzieć. Na razie Jarosław Bieniuk dba o to, by Oliwia zdobyła solidne wykształcenie i nie poświęcała zbyt wiele czasu na kreowanie się na influencerkę.

ZOBACZ TEŻ:  Oliwia Bieniuk robiła Q&A na Instagramie. Nagle wtrącił się jej ojciec. Pokazał, co dla niego ważne

A co wy sądzicie o jej nowych zdjęciach?

AD