Kasia Wołejnio ujawniła treść SMS-ów od Violi Kołakowskiej. Tęskniliście za dramą? Oto ona. "Odpi***ol się ode mnie, rozumiesz?"

Kasia Wołejnio zamieściła na swoim InstaStory wiadomości SMS, jakie otrzymała od Violi Kołakowskiej. Padają mocne wyzwiska, a nawet i groźby. Właśnie w show-bizie narodził się nowy konflikt.

Viola Kołakowska oraz Kasia Wołejnio wzięły udział w nowej edycji programu "Agent - Gwiazdy". Początkowo zawiązały sojusz, jednak w ostatnim odcinku zarzuciły sobie wzajemnie fałsz. Padły wyzwiska, a więcej przeczytacie na ten temat TUTAJ. Okazuje się, że ich konflikt w żaden sposób nie został wyreżyserowany na potrzeby show. Wołejnio właśnie udostępniła w sieci wiadomości SMS, które przesłała jej Viola. Powiedzieć, że jest ostro, to za mało. 

Zobacz wideo

Viola Kołakowska kontra Kasia Wołejnio

Na swoim InstaStory Wołejnio zamieściła najpierw krótką notkę, będącą jedynie przedsmakiem medialnej "wojny". 

Kasia Wołejnio o Violi KołakowskiejKasia Wołejnio o Violi Kołakowskiej Instagram/@kasiawolejnio

Później nadszedł czas na zapowiadaną treść SMS-ów. Musimy przyznać, że jest naprawdę bezlitośnie. Kołakowska pisze wprost: 

Odpie***l się ode mnie raz na zawsze, rozumiesz? Pożałujesz każdego słowa wypowiedzianego na mój temat. W tym kraju gwarantuje Ci nic nie zrobisz. I nie wymyślaj sobie historii. Lubisz mieszać w życiu ludziom, prawda? To do Ciebie Kasia wszystko wróci. 

To jednak nie koniec. Kolejna wiadomość jest równie mocna. Viola zarzuca Wołejnio, że ta wchodzi z butami w czyjeś życie, gwarantuje jej, że w Polsce nie ma już czego szukać i dodaje: 

Nienawidzisz, bo Cię ktoś kiedyś skrzywdził? Nie jesteś w stanie zatrzymać zła, które w sobie nosisz.

Odpowiedź Kasi? Krótka. 

Viola mnie straszy. Mam się bać? Co myślicie? - napisała.

My naprawdę nie wiemy, co myśleć. Ale coś nam się wydaje, że już za chwilę głos w tej sprawie zabierze Viola i atmosfera zrobi się naprawdę gorąca. Kołakowska kontra Wołejnio - właśnie narodził się nowy konflikt. 

Jak oceniacie ich zachowanie? Po pierwsze, niebywale mocne wiadomości Violi, a po drugie, udostępnianie ich w sieci przez Kasię. Oj, w tym temacie będzie się jeszcze działo. Czekamy na więcej. 

DH