Julia Wieniawa i Baron potwierdzili, że są parą. Reakcje fanów na wspólne zdjęcie? Inne, niż można by przypuszczać

Julia Wieniawa i Baron potwierdzili w swoich mediach społecznościowych, że są parą. I u niej i u niego posypały się komentarze, i nawet hejterzy nie mają tu czego szukać.

Julia Wieniawa i Baron są razem - fotografiami z Alp potwierdzili swój związek na Instagramie po kilku tygodniach domysłów. Fani wreszcie mogli wyrazić swoją opinię na temat pary.

Julia Wieniawa i Baron są parą. Fani zachwyceni

Julia Wieniawa i Baron dodali na swoje konta na Instagramie dwa bardzo podobne zdjęcia wykonane na stoku we włoskich Alpach. Fotografie te rozwiewają wątpliwości, których wiele było w ostatnich tygodniach - tak, Julia i Baron są parą. Pod fotkami zaroiło się od komentarzy i próżno wśród nich szukać takich, które krytykowałyby którąkolwiek ze stron.

Co to kogo obchodzi, czy jesteście razem. Masz prawo być szczęśliwa!
Ładnie wyglądacie
 
Nie macie prawa oceniać i dawać lekcji. Julia Wieniawa - Alek Baron to fajny facet więc zazdrość przemawia przez lud
A jednak jesteście w związku :) Super! Szczęścia życzę
Brawo wy! Właśnie tak zamyka się usta innym

I tak to się kręci. Znalazło się też kilku hejterów, ale błyskawicznie ich komentarze zyskują po kilkadziesiąt odpowiedzi na temat zazdrości i tego, że i Wieniawa i Baron mają prawo robić, co im się żywnie podoba - a hejterom nic do tego. Fanom również znacząca różnica wieku zakochanych nie przeszkadza - a głównie tę kwestię poruszają negatywnie nastawieni komentujący.

Rzadko się zdarza, żeby pary w show-biznesie miały takie wsparcie, tym bardziej więc kibicujemy i Julii Wieniawie i Alkowi Baronowi. Zwłaszcza, że ponoć para już mieszka razem!

Zobacz wideo