Anna Wendzikowska znów jest szczęśliwie zakochana. Na Instagramie zdradza coraz więcej szczegółów

Anna Wendzikowska nie jest już sama. Po jej Instagramie wnioskujemy, że w końcu odnalazła szczęście u boku partnera. Czy nowego? Tego nie wiemy, ale sama dziennikarka z dnia na dzień mówi coraz więcej.

Anna Wendzikowska ma na swoim koncie kilka nieudanych związków. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno, gdy tylko na świecie pojawiła się druga córka dziennikarki, gwiazda rozstała się z ojcem dziewczynki, Janem Bazylem. Ania nigdy nie potwierdziła tych doniesień, jednak sama nagle przestała publikować w sieci ich wspólne, rodzinne zdjęcie. Ostatnio w mediach znów zrobiło się gorąco od spekulacji, jakoby dziennikarka ponownie związała się z Bazylem. Wszystko przez jedno zdjęcie. Teraz wiemy już nieco więcej, gdyż Wendzikowska za pośrednictwem mediów społecznościowych zdradziła kilka szczegółów dotyczących jej związku. 

Zobacz wideo

Anna Wendzikowska znów jest zakochana

Przede wszystkim teraz możemy już stwierdzić, że Ania ponownie jest w związku. Gdy bowiem jedna z internautek zapytała dziennikarkę o to, kto robi jej zdjęcia, ta jasno przyznała: 

Różnie. Czasami partner, czasami tata, który jest świetnym fotografem amatorem, czasami znajomi. No i też mam statyw.

Również w innej odpowiedzi przewinęło się słowo "partner". Stało się to, gdy Ania została zapytana o to, kto jest dla niej największym wsparciem. 

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska Instagram/@aniawendzikowska

Gdy natomiast internautka zapytała Anię, czy jest szczęśliwa, zważywszy na brak szczęścia w miłości, dziennikarka wyznała, że tak oraz dodała:

Nie jest tak źle z tą miłością.

Co jednak najciekawsze, ktoś postanowił również dowiedzieć się od Wendzikowskiej, dlaczego ta nie wstawia już tak dużo zdjęć ze swoim partnerem, jak robiła to wcześniej. I tutaj odpowiedź Ani może was zaskoczyć. 

Bo nie mam zgody - napisała dziennikarka.

Trzeba przyznać, że robi się naprawdę ciekawie i także tajemniczo. Nadal oficjalnie Anna Wendziowska nie zdradziła przecież, kim jest jej partner. Czy jest to Jan Bazyl? W tym temacie możemy sobie jedynie spekulować. A wy jak myślicie? 

DH