Anna Wendzikowska potwierdziła, że ma nowego partnera. Pokazała prezent, jaki dostała od niego na walentynki

Anna Wendzikowska dotąd nie miała szczęścia w miłości. Przypomnijmy, że pod koniec listopada 2018 roku media obiegła informacja, że dziennikarka rozstała się z ojcem swojej drugiej córki - Janem Bazylem. Wszystko wskazuje jednak na to, że Wendzikowska znalazła nową miłość. 

Anna Wewndzikowska zdradziła, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Dziennikarka wygadała się, pokazując na InstaStories prezent, jaki dostała z okazji walentynek. Łatwo się domyślić, że piękny bukiet kwiatów i lizak z napisem "Kocham Cię" pochodzą od ukochanego. Wskazuje na to również podpis załączony do fotografii:

Miłość jest wszystkim, czego potrzebujesz - wyznała. 

Anna Wendzikowska pokazała prezent walentynkowyAnna Wendzikowska pokazała prezent walentynkowy Fot. aniawendzikowska/Instagram

Wendzikowska nie zdradziła jednak, kim jest tajemniczy mężczyzna. Jakiś czas temu przyznała jedynie w komentarzach, że to on towarzyszył jej podczas ostatnich wyjazdów i robił jej urocze zdjęcia. Myślicie, że niebawem pokaże się publicznie z nowym adoratorem? 

Anna Wendzikowska i jej związki 

Anna Wendzikowska przez trzy lata był żoną Christophera Combe'a. W 2010 roku była w kolejnym związku, ale wówczas nie zdradziła tożsamości ukochanego. Planowała wtedy ślub, jednak ten związek również nie przetrwał. 

W 2014 roku, po miesiącu znajomości, zaręczyła się wokalistą zespołu "Audiofeels" - Patrykiem Ignaczakiem. W 2015 roku urodziła się ich córka, Kornelia. Rok później rozeszli się.

Na początku 2017 roku, Wendzikowska zaczęła spotykać się z Janem Bazylem. Zamieszkali razem, a 30 października 2018 roku na świat przyszła ich córka Antonina.

AG