Irina Shayk na wakacjach w Miami. Odważnymi zdjęciami pokazała, że ignoruje plotki o romansie męża z Lady Gagą?

Irina Shayk wreszcie wydaje się być szczęśliwa. Wygląda na to, że 33-letnia modelka nabrała dystansu do doniesień o rzekomym romansie Bradleya Coopera z Lady Gagą.

Irina Shayk ma za sobą bardzo trudny czas. Od tygodni media na całym świecie rozpisują się, jakoby jej partner i ojciec dziecka - Bradley Cooper miał romans z Lady Gagą. Wszystko za sprawą płomiennego występu aktora i piosenkarki na tegorocznej gali wręczenia Oscarów.

Zobacz wideo

Co prawda Irina Shayk nigdy nie skomentowała publicznie, jak radzi sobie z tymi plotkami, jednak na zdjęciach wykonanych przez paparazzi wyglądała na załamaną. Wcale jej się nie dziwimy. Mimo że donosy o rzekomym romansie Coopera i Gagi są najpewniej nieprawdziwe, to ciągle rozpisywanie się na ten temat przez zagraniczne brukowce musi być dla niej bardzo trudne.

Irina Shayk wraca do formy

Wygląda na to, że 33-latka postanowiła odpocząć od mediów i zrobić sobie krótkie wakacje. W tym celu poleciała do Miami, gdzie spędziła czas na plaży. Jej szczęście nie trwało jednak długo, ponieważ bardzo szybko wytropili ją tam paparazzi.

IRINA SHAYK W BIKINI. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Zgodzicie się chyba z nami, że Irina prezentuje się na tych zdjęciach obłędnie. W porównaniu do większości koleżanek z branży modelingowej, wygląda bardzo zdrowo i nie wstydzi się eksponować swoich kobiecych kształtów.

Najważniejsze jest jednak to, że modelka wreszcie się uśmiecha. Dawno nie widzieliśmy jej w takim stanie. Czyżby postanowiła nie skupiać się na plotkach dotyczących jej związku? Chyba tak, i bardzo dobrze.

Więcej o: