Przygaszona Irina Shayk na spacerze z córką nie wygląda najlepiej. Zabrakło Bradleya Coopera

Bradley Cooper i Lady Gaga mają romans? Tym od jakiegoś czasu żyją media na świecie. Najnowsze zdjęcia Iriny Shayk, które zrobili jej ostatnio paparazzi (agencja fotograficzna datuje je na 1 marca - red.), mogą być dowodem na to, że między nią a aktorem nie dzieje się najlepiej.
Bradley Cooper, Lady Gaga Bradley Cooper, Lady Gaga GETTY

Irina Shayk i Bradley Cooper mają kryzys?

Irina Shayk ostatnio nie ma najlepszego momentu w życiu. Odkąd do kin wszedł film "Narodziny gwiazdy", w którym jej partner Bradley Cooper i Lady Gaga grali zakochanych, media huczą od plotek o ich romansie, a do mediów co chwila docierają kolejne informacje o nich. 

Bradley Cooper, Lady Gaga
GETTY

Bradley Cooper, Irina Shayk, Lady Gaga Bradley Cooper, Irina Shayk, Lady Gaga Screen ABC

Bradley Cooper i Lady Gaga mają romans?

Najbardziej cierpi na tym Irina Shayk, która musi sobie z tym poradzić. Podczas rozdania Oscarów z klasą tolerowała bliską obecność Gagi i oddawała się wciągającym rozmowom z nią. Miała uśmiech na twarzy i serdecznie odnosiła się do przyjaciółki ukochanego. Jednak Irina pokazała, że jest trochę zazdrosna i siadła między aktorem i piosenkarką.

Irina Shayk
FORUM

Jednak najwidoczniej jej dobry humor był tylko na potrzeby ceremonii i tego, że cały świat śledzi ich relacje. Najnowsze zdjęcia modelki zrobione przez paparazzi mogą świadczyć o tym, że przejmuje się tą całą sytuacją.

Irina Shayk z córką i przyjaciółką Irina Shayk z córką i przyjaciółką FORUM

Irina Shayk i Bradley Cooper mają kryzys?

Fotograf spotkał Irinę, gdy ta wybrała się z przyjaciółką na spacer. Zabrała ze sobą 2-letnią córkę Leę. Nie towarzyszył im Bradley Cooper, a mina modelki mówi sama za siebie. Nie da się nie zauważyć, że jest przygaszona i wygląda na zasmuconą.

Irina Shayk
FORUM

Irina Shayk z córką Irina Shayk z córką FORUM

Irina Shayk i Bradley Cooper mają kryzys?

Modelka bez radości oddawała się zabawom z Leą. Jej postawa jeszcze bardziej podkręca atmosferę wokół romansu Coopera i Gagi, która wygląda olśniewająco.

Lady Gaga u Jimmy'ego Kimmela Lady Gaga u Jimmy'ego Kimmela Jimmy Kimmel Live / YouTube screen

Irina Shayk i Bradley Cooper mają kryzys?

Nie da się nie zauważyć, że Gaga w ostatnim czasie rozkwita. Niedawno pojawiła się w talk show Jimmy'ego Kimmela i wyglądała zjawiskowo. Oczywiście padło pytanie o jej relacje z Cooperem. Na to przewróciła oczami ze znudzeniem i odpowiedziała:

Ludzie zobaczyli miłość i to jest właśnie to, co chcieliśmy, żeby widzieli. To miłosna piosenka. Film "Narodziny gwiazdy" to miłosna historia - tłumaczyła Lady Gaga.

Zobacz: Jimmy Kimmel wprost do Lady Gagi: Ludzie myślą, że umawiasz się z Bradleyem. Jej odpowiedź nas nie przekonała

Oscary 2019 Lady Gada, Bradley Cooper Oscary 2019 Lady Gada, Bradley Cooper AP

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Choć oboje mogą zaprzeczać, że łączy ich romans, to ich mowa ciała mówi zupełnie coś innego. Ekspert od mowy ciała przeanalizował ich występ podczas ceremonii rozdania Oscarów. Zdaniem Blanki Cobb kontakt wzrokowy między Gagą i Cooperem był nadzwyczaj długi i intensywny. Przez cały czas szukali fizycznego kontaktu, co wytworzyło atmosferę intymności. Warty odnotowania jest też gest Gagi: gdy Bradley ją obejmuje, ona dotyka swojego brzucha.

Tym gestem pokazuje swoją kruchość - twierdzi Cobb w rozmowie z serwisem oprahmag.com.
Lady Gaga, Bradley Cooper Lady Gaga, Bradley Cooper Fot. Chris Pizzello / AP

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Co więcej, także poza sceną ciągle szukają fizycznego kontaktu. Ekspertka oceniła też zdjęcie, na którym aktor obejmuje Gagę. Po przyjacielsku? Niekoniecznie.

Obejmuje ją i przyciąga do siebie, co może świadczyć, że traktuje ją jak kogoś więcej niż zwykłą koleżankę - uważa.
Oscary 2019 Lady Gaga i Bradley Cooper Oscary 2019 Lady Gaga i Bradley Cooper Screen ABC

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Nie zapominajmy też o tym, że prawdopodobnie Gaga niedawno rozstała się ze swoim narzeczonym. Plotki o rzekomym rozstaniu Lady Gagi i Christiano Carino pojawiły się po tegorocznym rozdaniu nagród Grammy. Dziennikarze odnotowali, że podczas ceremonii wręczenia "muzycznych Oscarów" piosenkarka była sama. Jakby tego było mało, internauci zauważyli, że na palcu artystki zabrakło pierścionka zaręczynowego wartego ponad 400 tys. dol.

Jak myślicie, Irina Shayk rzeczywiście ma powody do zmartwień?