"Całe szczęście". Piotr Adamczyk i Roma Gąsiorowska w rolach głównych, ale to nie oni są największymi gwiazdami filmu

"Całe szczęście" to najnowszy film Tomasza Koneckiego, który już 8 marca wchodzi do kin.

Produkcja "Całe szczęście" będzie mieć swoją premierę w Dzień Kobiet. To nie przypadek, ponieważ film jest pełną uroku i pozytywnej energii historią o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach.

Zobacz wideo

W spokojne i uporządkowane życie Roberta (Piotr Adamczyk), który jest muzykiem z orkiestry symfonicznej i samotnie wychowującym ojcem dziesięcioletniego Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wkracza wielka gwiazda fitnessu Marta (Roma Gąsiorowska). Pochodzą z zupełnie innych światów, gdyż ona jest miłośniczką sportu i zdrowego stylu życia, a on jest zaprzeczeniem sportsmena z siłowni. Jednak zgodnie z powiedzeniem "przeciwieństwa się przyciągają" pomiędzy tym dwojgiem pojawi się wielkie uczucie.

ZOBACZ: Szczupła Domańska w ciekawej stylizacji na premierze filmu 'Całe szczęście'. Ale i tak wszyscy patrzyli na Liszowską. Kreacja wyglądała dość oryginalnie

W rolach drugoplanowych zobaczymy m.in. Marietę Żukowską, Joannę Liszowską, Tomasza Sapryka, Jacek Borusińskiego, Izabelę Dąbrowską oraz Margaret, która specjalnie na potrzeby filmu zaśpiewała piosenkę o tym samym tytule.

"Całe szczęście". Główną gwiazdą filmu okaże się 10-letni chłopiec

Piotr Adamczyk w relacji z premiery filmu zdradził nam, że tak naprawdę główną gwiazdą nie jest on czy Roma Gąsiorowska, tylko grający jego syna Maks Balcerowski.

Nie zaskoczę państwa, że ten jest film o miłości. Ale z drugiej strony nie jest to moim zdaniem sztampowa komedia romantyczna. To jest film, który będzie śmieszył, bo jest komedią i będzie też wzruszał, bo dotyczy relacji z synem. Myślę, że główną rolę gra Maks Balcerowski, który gra mojego syna - mówił w rozmowie z Plotkiem Piotr Adamczyk.

Natomiast Joanna Liszowska w rozmowie z Plotkiem wyznała:

Każdy z nas chce być szczęśliwy i w tym filmie nie tylko odnajdzie bardzo ładną, romantyczną historię, ale również odnajdzie takie bardzo istotne pytania "Czy jestem szczęśliwy?", a jeśli nie, to co mogę zrobić, żeby tak się stało.

Zobaczcie naszą relację z premiery komedii romantycznej "Całe szczęście".

Wybieracie się do kin?

JP

Więcej o:
Komentarze (20)
"Całe szczęście". Piotr Adamczyk i Roma Gąsiorowska w rolach głównych, ale to nie oni są największymi gwiazdami filmu
Zaloguj się
 • valla

  Oceniono 15 razy 13

  Kolejny polski gniot i te same gęby naokoło

 • Gość: nnn

  Oceniono 14 razy 8

  jak ja nie lubię tej aktorki! Omijam każdy serial, film i wszystko inne co jest z nią związane...masakra!

 • kali23

  Oceniono 6 razy 6

  Widziałem tego aktora w innej " komedii romantycznej" gdzie grał z " brzydulą".
  Kompletne DNO !! Totalna RUINA. Może 10 SEKUND do śmiechu. Okazuje się jednak, że to
  " arcydzieło" miało na forum wielu zwolenników.Najpewniej opłacanych przez producenta.

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy 5

  Roma Gasiorowska,watpliwej urody,dykcji i talentu aktorka,mdla,nijaka,jedyne co dobrze by zagrala to nieboszczke,przepraszam,ale takie jest moje zdanie

 • 2stan13

  Oceniono 5 razy 5

  Na Całe Szczęście nie będę tego oglądać!

 • czesiekkk

  Oceniono 2 razy 2

  Typowy produkt tefauenu, odrealniony, niezabawny jak z generatora polokomedii. Dlaczego nie kreci się ciekawiej, bardziej trzymając się realiów, dlaczego ciągle to musi być ta Madera i prosseco?

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 2

  znów te same twarze

 • Gość: Beata

  Oceniono 2 razy 2

  Nie chodzę do kin na wiecznie te same mordy ja Nie wiem co roku kończy szkole aktorską tyle osób a u nas wiecznie Ci sami wszystko grają

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX