Beata Tyszkiewicz zażenowana słowami Iwony Pavlovic o Justynie Żyle. Skomentowała jej słowa: To niedopuszczalne

"Taniec z Gwiazdami". W pierwszym odcinku Iwona Pavlovic bardzo ostro potraktowała Justynę Żyłę, a jej komentarz jest szeroko komentowany. Teraz jej zachowanie oceniła Beata Tyszkiewicz.
Zobacz wideo

Pierwszego marca ruszyła nowa edycja "Tańca z Gwiazdami". Jurorzy bardzo surowo potraktowali Justynę Żyłę, która z Tomkiem Barańskim zebrała najmniej punktów. Widzów oburzyły komentarze dotyczące jej życia prywatnego, a swoje zdenerwowanie wyrazili na serwisach społecznościowych. Największa krytyka spadła na Iwonę Pavlovic.

Zobacz:  Iwona Pavlovic komentuje ostatni odcinek "TzG". Mocna reakcja internautów. "Powinna pani przeprosić"

Beata Tyszkiewicz oceniła zachowanie Iwony Pavlovic

Jury TzGJury TzG AKPA

Także była jurorka, Beata Tyszkiewicz, negatywnie wypowiedziała się o zachowaniu koleżanki, z którą przez wiele lat współpracowała. Aktorka zrezygnowała z udziału w show rok temu i jest to już druga edycja bez jej udziału. W rozmowie z Plejadą szczerze wyznała, że taka sytuacja nie powinna w ogóle mieć miejsca:

To niedopuszczalne. Trudno mi wyobrazić sobie całą tę sytuację, bo nie widziałam tańca pani Żyły, ale uważam, że wypominanie prywatnego życia w takim momencie nie powinno się zdarzyć - powiedziała Tyszkiewicz w rozmowie z serwisem.

Zapewniła też, że gdyby dalej była w jury, na pewno stanęłaby w obronie uczestniczki.

Tak nie powinno być. Mam nadzieję, że pani Justyna poradzi sobie za tydzień. Na pewno z odcinka na odcinek będzie coraz lepiej, życzę jej wszystkiego najlepszego - dodała.

Oj, zdecydowanie brakuje nam Beaty Tyszkiewicz w jury. Ona zawsze wiedziała, jak się zachować.

Justyna Żyła, Tomek BarańskiJustyna Żyła, Tomek Barański KAPIF

Iwona Pavlovic skrytykowana przez widzów

Przypomnijmy, co powiedziała "Czarna Mamba":

Chciałabym być taką małpą, która nic nie widzi i nic nie słyszy. Ale całe moje ciało krzyczy: Nie! Jestem zaskoczona, bo tańczyłaś jak... przedszkolak. Powiem więcej. Słowo "tańczyłaś" to za dużo powiedziane, bo to był występ. Mówiąc już chyba twoją byłą nomenklaturą: to był mizerny skok bez zaznaczonego telemarku. Pozostaje ci tylko i wyłącznie walka o SMS-y. Masakra - skomentowała.

Nic więc dziwnego, że po piątkowym odcinku internauci na profilach show w mediach społecznościowych nie ukrywali, że są zszokowani zachowaniem Pavlovic. Uznali, że nie powinna nawiązywać do życia prywatnego uczestników, a jedynie skupić się na tańcu. Padły też opinie, że przekroczyła granice dobrego smaku i przyzwoitości. Niektórzy radzili jej, żeby przeprosiła Justynę za to, że wyciągnęła jej sprawy rodzinne.

AW 

Więcej o:
Komentarze (82)
Beata Tyszkiewicz zażenowana słowami Iwony Pavlovic o Justynie Żyle. Skomentowała jej słowa: To niedopuszczalne
Zaloguj się
 • Gość: M

  Oceniono 46 razy 42

  Z klasą jest jak z gustem, albo się ją ma, albo nie.

 • Gość: gosc

  Oceniono 55 razy 25

  Kiedy skończy się ta gó...burza o pani Zyle,jej tańcu i opini pani jurorki. Opinia słuszna w mało delikatnej formie i nagle okazało się że pani Zyła ma więcej zwolenników niż przeciwników.Sama ma do tego dystans i jakoś jej to nie rusza tak żeby rezygnować.Chce być w show biznesie za wszelką cenę i tyle.Niech sie przyłoży do treningów i pokaże że można

 • Gość: Bibi&kot

  Oceniono 37 razy 23

  Pani Tyszkiewicz będąc jurorką TZG publicznie powiedziała do Dominiki Gwit aby ta zrzuciła ze 20 kg-co, moim skromnym zdaniem, również nie było kulturalne, a tym bardziej uprzejme (chociaż zgodne z prawdą!). Obiektywnie Pani Żyła nie zasłużyła na takie słowa- krytyka powinna byc merytoryczna, a nie personalna.

 • Gość: pigwa

  Oceniono 37 razy 17

  A ja jestem zażenowana tym co proponuje nam telewizja, kogo zaprasza do swoich programów. Jestem zażenowana zaproszeniem Żyły, jej występem i całym tym badziewiem. Pawlovic powiedziała prawdę. Występ był koszmarny , nie ma o czym deliberować tylko posłać Żyłę do domu, dla dobra wszystkich

 • Gość: Phi

  Oceniono 38 razy 16

  Coś mi tutaj niestety nie pasuje. Nie oglądam tego show ale z przytoczonych słów pani Iwony wynika tylko ocena tańca a nie przyczepianie się do życia prywatnego. Dla mnie jakaś dziwna afera.

 • Gość: Exu

  Oceniono 37 razy 13

  Ale co się dziwić tańczyła jak kłoda, proste.

 • Gość: asha

  Oceniono 10 razy 10

  P. Ż. aż przebiera nóżkami, żeby z tych swoich pięciu minut wycisnąć jak najwiecej. Nie umie tańczyć, nie ma poczucia rytmu, ale też i nie ma poczucia obciachu. Pavlovic też to zauważyła i odpowiednio skomentowała. Poza tym, gdzie są gwiazdy w tym tańcu?

 • Gość: Ace

  Oceniono 13 razy 7

  Pani Pavlović odniosła się wyłącznie do jakości tańca jako osoba znająca się na tym !
  miała do tego prawo, bo po to siedzi w jury !
  W ogóle nie rozumiem oburzenia pani Tyszkiewicz.
  Pavlović nie nawiązała ani jednym słowem do jej życia prywatnego . To pani Żyła bez przerwy mówi coś o sobie mniej lub bardziej sensownie, przeważnie mniej.
  Podstawową kwestią jest uczestnictwo w tym programie tej pani ,bo to jest Taniec z gwiazdami albo my nie rozumiemy słowa gwiazda albo producenci programu mają jakiś problem.

 • franko66

  Oceniono 37 razy 7

  Pavlowc to stara baba tóra ne może pogodzć się z tym i niszczy młodych.Pavlowić to zwykła zakłamana ,zadrosna matrona.Nie ma takej lasy jak Pani Tyszkiewicz nidgy nie miała i mieć nie bdzie takiej klasy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX