Barański opublikował wymowny komentarz po brutalnej krytyce Żyły w "TzG". A co na to główna zainteresowana? Ona także wstawiła nowy post

"Taniec z Gwiazdami". Jurorzy nie szczędzili słów krytyki po występie Justyny Żyły, która zatańczyła w parze z Tomaszem Barańskim. Partner byłej żony skoczka zabrał na Instagramie głos, publikując wymowny komentarz ich fanki.
Zobacz wideo

Występ Justyny Żyły i Tomasza Barańskiego w "Tańcu z Gwiazdami" odbił się mediach szerokim echem. Wszystko za sprawą bezlitosnej krytyki ze strony Iwony Pavlović i Andrzeja Grabowskiego

Tańczyłaś jak przedszkolak, słowo "tańczyłaś" to za dużo. To był występ i myślę, że znasz tą nomenklaturę swoją (byłą), to był taki mizerny skok bez zaznaczonego telemarku. Pozostaje ci walka o SMS-y. Masakra - zagrzmiała "Czarna mamba".

Wszelki granice przekroczył natomiast Grabowski, który zamiast tradycyjnego komentarza, postanowił wygłosić "wiersz" nawiązujący do życia prywatnego celebrytki.

Justyna Żyła, uważaj, abyś w następnym odcinku nie była była... - wyrecytował dumny z siebie.

Widzowie nie kryli oburzenia. Sami zainteresowani natomiast do tej pory nie skomentowali wprost całej sprawy. Co o sytuacji tej myśli Tomasz Barański możemy wnioskować po komentarzu jednej ze swoich fanek, który tancerz zamieścił na swoim profilu na Instagramie.

"Taniec z Gwiazdami". Tomasz Barański po występie z Justyną Żyłą

Czy tylko według mnie zachowanie Iwony było mega podłe? Ja rozumiem, Justyna dużo błędów w życiu popełniła, ale, kurczę, nikt nie zasłużył, żeby aż tak go poniżyć na oczach całej Polski! To był czysty hejt - alarmowała internautka.

Post z Instagrama Tomasza BarańskiegoPost z Instagrama Tomasza Barańskiego Screen / Instagram / Tomasz Barański / sochacz19

Justyna natomiast powiadomiła na Instagramie, że z energią wraca na treningi. W poście oznaczyła Tomasza Barańskiego.

Za oknem szaro, buro i ponuro, ale za to śniadanko było kolorowe. Weekend z moimi pociechami dobiega końca, a my wracamy do roboty #onlygoodvibes #sunday #byledowiosny#dobrazabawa #usmiechidoprzodu #milejniedzieli #tanieczgwiazdami @tomaszbaranski - napisała.
 

I świetnie! My do tej pory nie możemy wyjść z szoku po brutalnych słowach jury. To był cios poniżej pasa. Tym bardziej, że na widowni były jej dzieci. 

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>