Gaga i Bradley Cooper o pierwszym spotkaniu. Zaiskrzyło od razu. "Spojrzałam mu w oczy i poczułam niesamowite połączenie"

Lady Gaga i Bradley Cooper podobno są tylko przyjaciółmi. Jednak ich fani uważają, że jest między nimi coś więcej. Poznali się w kwietniu 2016 roku i od razu między nimi zaiskrzyło.
Zobacz wideo

Lady Gaga i Bradley Cooper po sukcesie filmu nominowanego do tegorocznych Oscarów "Narodziny gwiazdy" są w centrum uwagi. Ich filmowi bohaterowie bardzo się kochają i przeżywają wspólnie wiele wzruszających i dramatycznych chwil. Fani tej dwójki bardzo chcieliby, aby filmowy romans przeniósł się do rzeczywistości. W internecie krąży wiele teorii spiskowych, które sugerują, że jest między nimi coś więcej.

ZOBACZ: Jak zachowywali się Lady Gaga i Bradley Cooper, gdy wyłączono kamery? Tabloid zdobył zdjęcia. Biedna Irina

Bradley Cooper i Lady Gaga zwrócili na siebie uwagę od pierwszego wejrzenia

Poznali się w kwietniu 2016 roku podczas występu Lady Gagi, na którym Bradley przypadkowo się pojawił. Następnego dnia pojechał ją odwiedzić do jej domu w Malibu. Aktor wspomina nostalgicznie moment, kiedy ją zobaczył:

Była skąpana w blasku słońca. Taka magnetyzująca. Pomyślałem wtedy w mojej głowie "O mój Boże,  jeśli będzie taka w filmie, to nawet przy najgorszym scenariuszu odniesiemy sukces dzięki jej udziałowi" - powiedział w rozmowie z  "New York Times".

Natomiast Lady Gaga wspomina to tak:

Kiedy otworzyłam drzwi i spojrzałam mu w oczy, to od razu poczułam niesamowite połączenie z nim - wyznała w programie "Entertainment Tonight".

Cooper potwierdził, że ich pierwsze wrażenie o sobie nawzajem było czymś wyjątkowym.

Pamiętam każdy pojedynczy moment. Od chwili, gdy zeszła do mnie schodami, to było coś magicznego.

ZOBACZ: Powstała polska wersja "Shallow". "Piękniej być nie mogło" vs. "Zmasakrowaliście to". Zaśpiewali lepiej niż Bradley Cooper i Lady Gaga?

Po kilku miesiącach od tamtego spotkania, ale jeszcze przed ich wspólnym filmem, Gaga i Bradley byli przyłapani podczas wspólnego robienia zakupów i przejażdżce jego motocyklem po Los Angeles. Po tym w mediach pojawiły się pierwsze pogłoski o ich rzekomym romansie. Natomiast chwilę później okazało się, że jego partnerka Irina Shayk jest z nim w ciąży.

Obecnie, po sukcesie "Narodzin gwiazdy" znów spekuluje się, że jest między nimi coś więcej, niż tylko przyjaźń. Wokalistka wreszcie skomentowała tę sprawę. O tym, co powiedziała, możecie przeczytać TUTAJ.

JP

Więcej o: