Powstała polska wersja "Shallow". "Piękniej być nie mogło" vs. "Zmasakrowaliście to". Zaśpiewali lepiej niż Bradley Cooper i Lady Gaga?

Małgorzata Kozłowska i Kuba Jurzyk nagrali polską wersję utworu "Shallow". Opinie internautów są podzielone. Nie brakuje zarówno zachwytów, jak i słów krytyki. Jak wypadli na tle Gagi i Coopera?

"Shallow" to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych i najpiękniejszych piosenek minionego roku. Utwór pochodzi z filmu "Narodziny gwiazdy", wykonują go Bradley Cooper i Lady Gaga. Dzisiaj hit śpiewa cały świat i mówi się, że to właśnie "Shallow" zostanie nagrodzone Oscarem w kategorii najlepsza piosenka oryginalna.

Polska wersja "Shallow"

Utwór doczekał się wielu coverów i interpretacji. W walentynki do sieci trafiła także polska wersja piosenki. Wykonują ją Małgorzata Kozłowska i Kuba Jurzyk, którego możecie pamiętać z programu "X Factor".

Wiem, wiem... pisałam na społeczności, że nie zrobię tej piosenki, ale wiedziałam, że wielu z Was skrycie na nią czeka :). Zaprosiłam do współpracy Kubę Jurzyka i Jakuba Laszuka. Tekst przetłumaczył Tomek Robaczewski. Dziękuję całej ekipie za teledysk, a teraz niech leci w świat! - czytamy w zapowiedzi nagrania na Youtube.

Zdania na temat tej wersji "Shallow" są podzielone. Niektórzy są zachwyceni wykonaniem i uważają, że Kuba i Małgorzata pozostawili w tyle Bradleya i Gagę.

Piękniej być nie mogło - czytamy.
Cudowna robota. Czuć emocje w powietrzu.
Tak bardzo mi się to podoba.

Nie brakuje też słów krytyki. Wielu internautów jest zdania, że w wykonaniu zabrakło pazura i że jest po prostu nudno.

Małgosia ma zdecydowanie za cukierkowy głos na tę piosenkę.
I to jest przykład na to, że wiele piosenek nie powinno się po polsku śpiewać.
Zmasakrowaliście to.
 

A jakie jest nasze zdanie? Wykonanie Małgosi i Kuby z pewnością nie jest złe. Sercem pozostajemy jednak z Cooperem, Gagą, ich emocjami i drapieżnymi głosami. I oczywiście trzymamy kciuki, żeby Akademia nagrodziła "Shallow" złotym Oscarem.

KS

Więcej o:
Komentarze (34)
Powstała polska wersja "Shallow". "Piękniej być nie mogło" vs. "Zmasakrowaliście to". Zaśpiewali lepiej niż Bradley Cooper i Lady Gaga?
Zaloguj się
 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 12 razy 10

  Po co o tym w ogóle pisać? Lady GaGa jest jedna, jedyna!

 • Gość: ss

  Oceniono 11 razy 7

  Trzeba mierzyć siły na zamiary... nie te głosy, nie ta siła, nie ta klasa...

 • Gość: Viola

  Oceniono 12 razy 6

  Piosenka tak piękna, że trudno ją zepsuć. Wykonanie w polskiej wersji bardzo poprawne, jednak zabrakło ostrości w głosie wokalistki.Mysle,że lepiej by to zabrzmiało w wykonaniu np.Patrycji Markowskiej bo ona ma taki "brudek" w głosie.

 • kaktus118

  Oceniono 5 razy 5

  nie

 • Gość: Mazowszanka

  Oceniono 3 razy 3

  Bez pazura, energii i wyrazistości. Takie oazowe

 • Gość: Mmm

  Oceniono 3 razy 3

  Niestety brak emocji oryginału, zwłaszcza w przypadku Pani Kozłowskiej. Gaga spiewa ten utwor przejmujaco, czuje sie kazde slowo i dzwiek w kosciach. Tutaj emocji jest tyle co w piosenkach z reklam podpasek.

 • Gość: Hwixk

  Oceniono 3 razy 3

  Niestety nie te emocje...polskie głosiki w podróbce kontra wielkie głosy w oryginale

 • Gość: jhm

  Oceniono 3 razy 3

  hmm... porównanie? maj się to jak marudzenie burego kota do ryku rannego tygrysa
  Przepraszam ale po stronie LGagi jest prawda i moc

 • Gość: jogurt

  Oceniono 3 razy 3

  no coż.. takie to cieniutkie fest!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX