Powstała polska wersja "Shallow". "Piękniej być nie mogło" vs. "Zmasakrowaliście to". Zaśpiewali lepiej niż Bradley Cooper i Lady Gaga?

Małgorzata Kozłowska i Kuba Jurzyk nagrali polską wersję utworu "Shallow". Opinie internautów są podzielone. Nie brakuje zarówno zachwytów, jak i słów krytyki. Jak wypadli na tle Gagi i Coopera?

"Shallow" to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych i najpiękniejszych piosenek minionego roku. Utwór pochodzi z filmu "Narodziny gwiazdy", wykonują go Bradley Cooper i Lady Gaga. Dzisiaj hit śpiewa cały świat i mówi się, że to właśnie "Shallow" zostanie nagrodzone Oscarem w kategorii najlepsza piosenka oryginalna.

Polska wersja "Shallow"

Utwór doczekał się wielu coverów i interpretacji. W walentynki do sieci trafiła także polska wersja piosenki. Wykonują ją Małgorzata Kozłowska i Kuba Jurzyk, którego możecie pamiętać z programu "X Factor".

Wiem, wiem... pisałam na społeczności, że nie zrobię tej piosenki, ale wiedziałam, że wielu z Was skrycie na nią czeka :). Zaprosiłam do współpracy Kubę Jurzyka i Jakuba Laszuka. Tekst przetłumaczył Tomek Robaczewski. Dziękuję całej ekipie za teledysk, a teraz niech leci w świat! - czytamy w zapowiedzi nagrania na Youtube.

Zdania na temat tej wersji "Shallow" są podzielone. Niektórzy są zachwyceni wykonaniem i uważają, że Kuba i Małgorzata pozostawili w tyle Bradleya i Gagę.

Piękniej być nie mogło - czytamy.
Cudowna robota. Czuć emocje w powietrzu.
Tak bardzo mi się to podoba.

Nie brakuje też słów krytyki. Wielu internautów jest zdania, że w wykonaniu zabrakło pazura i że jest po prostu nudno.

Małgosia ma zdecydowanie za cukierkowy głos na tę piosenkę.
I to jest przykład na to, że wiele piosenek nie powinno się po polsku śpiewać.
Zmasakrowaliście to.
 

A jakie jest nasze zdanie? Wykonanie Małgosi i Kuby z pewnością nie jest złe. Sercem pozostajemy jednak z Cooperem, Gagą, ich emocjami i drapieżnymi głosami. I oczywiście trzymamy kciuki, żeby Akademia nagrodziła "Shallow" złotym Oscarem.

KS