Ujawniono zeznania Lady Gagi w sprawie molestowania Keshy przez Dr. Luke'a. Gwiazda nie wytrzymała: Ona upadła, przeżyła uraz!

Lady Gaga zeznawała w 2017 roku w sprawie Keshy i molestowania seksualnego, jakiego miał się dopuścić jej producent muzyczny, Dr. Luke. Dopiero teraz ujawniono, co działo się na sali sądowej.

Wojna między Keshą, a jej producentem muzycznym, Dr. Luke, toczy się od 2014 roku. Gwiazda oskarżyła mężczyznę o to, że molestował ją seksualnie i znęcał się nad nią psychicznie. Kesha i Luke wielokrotnie spotkali się na sali sądowej, jednak organy wymiaru sprawiedliwości za każdym razem stwierdzały, że producent nie podawał piosenkarce środków odurzających i nie wykorzystywał jej seksualnie. Gwiazda nie mogła też wycofać się z kontraktu, jaki podpisała z wytwórnią Luke'a. Jakby tego było mało, producent zażądał od Keshy odszkodowania. 

Zobacz wideo

Lady Gaga broniła Keshy w sądzie

W 2017 roku Lady Gaga zeznawała w sądzie w sprawie Keshy i Dr. Luke'a. Gwiazda w przeszłości także współpracowała z producentem. Serwis The Blast ujawnił, co działo się wówczas na sali sądowej.

Zaczęło się od tego, że adwokat Gagi zaznaczył, że jego klientka jest ofiarą przemocy seksualnej, co spowodowało, że cierpiała na syndrom stresu pourazowego. W dalszej części obrońca Luke'a zapytał Gagę o to, czy Kesha była molestowana. Gwiazda potwierdziła to bez zawahania i dodała:

Gdy mężczyźni napastują kobiety, nie zapraszają innych do oglądania tego. A kiedy dzieje się to w tej branży, jest to trzymane w tajemnicy. Przymyka się na to oczy z powodów kontraktów i manipulacji, które faktycznie obejmują tę sytuację, a w której wszyscy teraz się znajdujemy

Następnie adwokat zasugerował piosenkarce, że zeznania Keshy są niespójne. 

A co powiesz na to, że wszystkie kobiety zawsze oskarżane są o bycie kłamcami i zdzirami i są zawstydzane przed całym światem. Co zrobić z tym? Mam faktyczną wiedzę na temat jej depresji. Wiem, że potrzebuje wsparcia i miłości. Widzę, jak nakręcono spiralę, która sprawiła, że ta dziewczyna upadła. Mam wiedzę na temat jej traumy. Ta dziewczyna przeżyła poważny uraz i przepracowała go w połowie. I wszyscy bierzecie w tym udział

Gwiazda została wytrącona z równowagi i powiedziała prawnikowi Luke'a, że nie wyobraża sobie, aby jej koleżanka miała opowiadać o tak traumatycznych przeżyciach całemu światu. Zarzuciła obrońcy, że powinien wstydzić się swojego pytania.

Wiesz, jakie to doświadczenie dla ofiar? Wiesz, jak to jest mówić takie rzeczy innym ludziom? Nie przewracaj oczami. Powinieneś się wstydzić za siebie

Wygląda na to, że Lady Gaga broniła Keshy jak lwica. Ciekawe, jak zakończy się ta przykra i wieloletnia batalia. 


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS