Jak zachowywali się Lady Gaga i Bradley Cooper, gdy wyłączono kamery? Tabloid zdobył zdjęcia. Biedna Irina

Lady Gaga i Bradley Cooper spędzali razem czas nie tylko na Oscarach, ale też po nich. "Daily Mail" wszedł w posiadanie ekskluzywnych zdjęć, na których widać zapatrzonych w siebie filmowych kochanków i siedzącą obok Irinę.
Zobacz wideo

Plotki o romansie Lady Gagi i Bradleya Coopera pojawiły się wiele miesięcy temu, a nasiliły podczas intensywnej promocji filmu "Narodziny gwiazdy". Wokalistka i aktor nie ukrywali, że mają dla siebie wiele serdecznych uczuć, ale nie łączy ich nic więcej niż przyjaźń. Ta teza została poddana w wątpliwość, gdy Gaga kilka dni przed Oscarami zerwała zaręczyny z Christianem Carino. Bradley Cooper wciąż pozostaje w związku z Iriną Shayk, z którą ma córkę, ale jego oscarowy występ z Lady Gagą nie wyglądał na przyjacielski. Ich czułe spojrzenia wyglądały bardzo dwuznacznie. 

Lady Gaga i Bradley Cooper obejmują się po Oscarach

"Daily Mail" dotarł do zdjęć zrobionych po gali, które dowodzą, że czułość Bradleya i Gagi nie była zagraniem na pokaz. Gdy sądzili, że nie są fotografowani, również "przyjaźnie" się obejmowali. W tym czasie Irina na wszystko patrzyła, siedząc tuż obok z dosyć obojętną miną. Po Oscarach żartowano, że statuetkę dla najlepszej aktorki powinna dostać właśnie ona. Przez cały czas uśmiechnięta i serdeczna wobec Lady Gagi nie wyglądała na osobę, która dawałaby wiarę plotkom o romansie ukochanego. A może to pozory?

Zdjęcia w pełnej rozdzielczości zobaczycie na stronie "Daily Maila"

Informator "Daily Maila" twierdzi, że Cooper i Gaga spędzili ze sobą mnóstwo czasu na oscarowym after party i ewidentnie "nie mieli siebie dosyć".

Gaga była u boku Bradleya przez niemal dwie godziny. W tym czasie Irina siedziała na kanapie z tyłu i nie wyglądała na przejętą, choć finalnie jej facet spędził więcej czasu z Gagą niż z nią. 

Po gali Gaga wciąż nazywa Bradleya swoim "prawdziwym przyjacielem", ale jakoś trudno uwierzyć w te zapewnienia. 

WJ

Więcej o:
Komentarze (71)
Jak zachowywali się Lady Gaga i Bradley Cooper, gdy wyłączono kamery? Tabloid zdobył zdjęcia. Biedna Irina
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 37 razy 7

  Zrozumcie ze te brzydkie są bardziej sexy i lepiej można się z nimi dogadać

 • Gość: Majcia

  Oceniono 3 razy 3

  Ja tam ich shipuje

 • Gość: blondi

  Oceniono 11 razy 3

  pięknie razem wyglądają, widać że pasują do siebie. Gaga głos ma nieziemski.

 • Gość: In

  Oceniono 13 razy 3

  Ale tam
  Irina jest bardzo inteligentną dziewczyną, spokojną. Na udawaniu zna się wyśmienicie. Przez 5 lat udawała dziewczynę Ronaldo, to był bardzo dla niej intratny kontrakt choć uciążliwy. A Bradley był z którąś dłużej niż 2 lata? Nie. No i mają dziecko. Na potrzeby promocji czaruje tę Zgagę.

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy 3

  Kto wymyśla te bzdurne historie?

 • Gość: d

  Oceniono 5 razy 3

  no to szmaciarze mają podnietę, nie spoczną, dopóki ich na bzykanku nie przyłapią

 • Gość: bbb

  Oceniono 2 razy 2

  Obejmowali się publicznie? Zboczeńcy!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX