Oscary 2019. Lady Gaga w nadzwyczaj skromnej sukni. Spójrzcie natomiast na ten naszyjnik. Wart jest ponad 30 mln dolarów!

Oscary 2019. Lady Gaga, być może ku zaskoczeniu wielu, nie zaszalała na tegorocznym rozdaniu statuetek. Postawiła na klasyczną, jak na jej możliwości, suknię, ale uwagę mediów przykuł naszyjnik gwiazdy, który wart jest ponad 30 milionów dolarów.
Zobacz wideo

Oscary 2019. Kreacje gwiazd na czerwonym dywanie od lat budzą równie wiele emocji, co samo wręczenie statuetek. Wielu z was z pewnością spodziewało się, że jedną z najczęściej komentowanych stylizacji będzie suknia Lady Gagi. Wokalistka uwielbia bowiem być w centrum zainteresowania, często decydując się na mocno intrygujące kreacje. Tym razem zrobiła jednak wyjątek. Na rozdaniu tegorocznych Oscarów pojawiła się w czarnej, klasycznej sukni od Alexandra McQueena, do której dobrała również czarne, skórzane rękawiczki. Uwagę wszystkich od razu przykuł jednak spektakularny naszyjnik gwiazdy.

Oscary 2019. Lady Gaga postawiła na skromną stylizację z jednym wyjątkiem

Szybko okazało się, że sporej wielkości naszyjnik ze 128 karatowym diamentem wart jest ponad 30 milinów dolarów i pochodzi od luksusowego producenta biżuterii, marki Tiffany & Co. Trzeba przyznać, że to właśnie on wysuwa się na pierwszy plan, patrząc na stylizację Gagi z czerwonego dywanu. Co więcej, jak donosi E! News, jest to jeden z największych żółtych diamentów na świecie. 

Lady GagaLady Gaga Richard Shotwell / Richard Shotwell/Invision/AP

To jednak nie wszystko. Zagraniczne media donoszą również, że naszyjnik ten nie był przypadkowym wyborem. Lady Gaga miała zainspirować się Audrey Hepburn, która ten sam żółty diament miała na sobie w 1961 roku podczas promocji filmu "Śniadanie u Tiffany'ego". 

Audrey HepburnAudrey Hepburn Paramount Pictures / &Collection Christophel / RnB/EAST NEWS

DH