Bradley Cooper pogrążony przez byłą żonę. Aktor naprawdę ma romans z Lady Gagą? "Mistrz manipulacji"

Jennifer Way wypowiedziała się ostro na temat byłego męża, Bradleya Coopera. Przy okazji skomentowała plotki o romansie aktora z Lady Gagą. Naprawdę jest coś na rzeczy?
Zobacz wideo

Odkąd do kin wszedł film "Narodziny gwiazdy", nieustannie mówi się o romansie odtwórców głównych ról, Bradleya Coopera i Lady Gagi. Plotki podsycały ich wspólne wyjścia podczas promocji filmu, kiedy to trzymali się za ręce i obdarowywali czułymi spojrzeniami.

Jednak po niedzielnej gali rozdania Oscarów nikt już nie ma wątpliwości, że tę dwójkę łączy coś więcej niż przyjaźń. Gaga i Cooper wykonali podczas ceremonii utwór "Shallow". W trakcie występu nie spuszczali z siebie wzroku, a pod koniec byli o krok od namiętnego pocałunku. Najgorsze jest jednak to, że wszystkiemu przyglądała się obecna w Dolby Theatre partnera Coopera, Irina Shayk.

Żona Bradleya Coopera komentuje jego romans z Lady Gagą

Okazuje się, że wątpliwości, co do ich romansu nie ma nawet była żona Bradleya, Jennifer Way. Kobieta wbiła aktorowi szpilę i wyznała, że ten ma drugą, toksyczną twarz.

Powinnam była zauważać czerwone flagi od samego początku - właściwie, była to bardziej cała maszerująca orkiestra dęta czerwonych flag - ale to ignorowałam, bo, prawdę mówiąc, nie sądziłam, że ta relacja dokądś prowadzi. On był zabawny, inteligentny, zarozumiały, pewny siebie i był mistrzem manipulacji. (...) Dobrze się bawiliśmy, ale on miał także wredną, zimną twarz. Jego osobowość potrafiła się natychmiast zmienić. Nie było bardzo źle przez cały czas, więc uznałam, że taki jest po prostu mój los i zgodziłam się na dobre razem ze złym, nawet jeśli to złe było ekstremalnie złe - czytamy na portalu girlfirend.com.

To jednak nie wszystko. Jennifer skomentowała na Instagramie post Davida Spade, który pokazał zdjęcie gwiazdorów z napisem "czy jest jakakolwiek możliwość, że ta dwójka nie uprawia seksu?". Kobieta napisała wymowne:

Ha!

To na pewno nie uciszy plotek o romansie Bradleya i Lady Gagi. Myślicie, że jest coś na rzeczy?

Przypomnijmy, że ta sprawa dotyczy też Iriny Shayk, która jest partnerką aktora. Para jest w związku od 2015 roku. Dwa lata temu na świat przyszła ich córka, Lea.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.