Krupińska zgodziła się na udział w show TVP bez aprobaty męża. "Wywróciłaś nasze życie". Postawił jednak jeden warunek, a przyjdzie na widownię

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka to jedno z najzgodniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Jednak jak się okazuje, decyzję o udziale w "Dance, dance, dance" modelka podjęła sama, czym artysta z początku nie był zachwycony. "Nie skonsultowałam tego z nim" - mówiła w "PnŚ".
Zobacz wideo

"Dance, dance, dance" zawita na ekrany Telewizyjnej Dwójki już 2 marca. Program to odpowiedź stacji na rosnącą popularność formatów tanecznych. Od lat bowiem niesłabnącą oglądalnością cieszy się "Taniec z Gwiazdami", który obecnie transmitowany jest na antenie Polsatu. Telewizja Polska postawiła na taneczne show, które odniosło spektakularny sukces w Wielkiej Brytanii, w Niemczech, we Włoszech i w Holandii. Teraz czas więc na Polskę. 

"Dance, dance, dance" w TVP2

W programie będzie rywalizować sześć par, których zadaniem będzie odtworzenie kultowych teledysków. Do duetu, który budzi największe emocje należy Klaudia Halejcio i Paulina Krupińska. Pikanterii z pewnością dodaje fakt, że modelka zgodziła się na udział w show... za plecami męża. Krupińska, jak sama przyznaje, decyzję podjęła błyskawicznie. 

Naprawdę wszystkie sprawy konsultuję z mężem. A tej nie skonsultowałam - opowiadała w rozmowie z reporterem "Pytania na śniadanie". 

Nie ma co się przesadnie dziwić zatem, że pierwsza reakcja Karpiela-Bułecki na tę wiadomość nie była entuzjastyczna.

"O nie, o nie..." - cytowała męża Krupińska w rozmowie z dziennikarzem.

Paulina Krupińska i Mateusz SzymkowiakPaulina Krupińska i Mateusz Szymkowiak Screen / TVP2 / 'Pytanie na śniadanie Extra'

On powiedział: "Dlaczego ze mną tego nie skonsultowałaś? Wywróciłaś nasze życie do góry nogami. Jak to będzie teraz wszystko wyglądało" - opowiadała.
Więc najpierw tak ponarzekał... Pokręcił nosem, po czym zabrał mi jedno dziecko do Zakopanego na dwa tygodnie, bym miała kolejny tydzień taki luźny - dodała miss.

Przyznaje więc, że teraz, po chwili namysłu, jest już pozytywnie nastawiony do całego przedsięwzięcia.

Kręcił nosem na początku, ale teraz stanął na wysokości zadania i bardzo mnie wspiera. Jest wręcz zaangażowany w to - mówiła.

Krupińska powiedziała także, że postawił jej jeden warunek, pod którym pojawi się nawet na widowni. 

Zapytałam: "Kochanie, a czy przyjdziesz na widownię?". Na co odpowiedział: "Jak przejdziesz do finału, to przyjdę - opowiadała Krupińska. 

Trzymamy zatem kciuki!

"Dance, dance, dance". Lista uczestników

Wiadomo już, kto wystąpi w tanecznym show TVP2. Celebryci będą występować w duetach:

  • Kasia Dziurska i Emilian Gankowski
  • Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak
  • Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
  • Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio
  • Monika Mazur i Dariusz Wieteska
  • Patricia Kazadi i jej siostra Victoria

Prowadzącymi "Dance, dance, dance" zostali Tomasz Kammel oraz Barbara Kurdej-Szatan, a w jury zobaczymy Ewę Chodakowską, Idę Nowakowską oraz Roberta Kupisza.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>