Meghan Markle w szpilkach za ponad 2,5 tys. złotych! Księżna jeszcze nigdy nie miała tak pięknych butów

Meghan Markle pojawiła na gali rozdania nagród dla osób niepełnosprawnych w bardzo odważnej stylizacji. Jednak uwag przede wszystkim zwracają jej buty księżnej.
Zobacz wideo

Poród Meghan Markle planowany jest na kwiecień. Mimo to księżna nie zwalnia tempa i cały czas uczestniczy w oficjalnych wyjściach. Ostatnio pojawiła się na gali Endeavour Fund Award, gdzie wręczono nagrody osobom, które pomimo choroby lub niepełnosprawności odnoszą sportowe sukcesy. Uwagę wszystkich przykuła odważna stylizacja żony księcia Harry'ego, podkreślająca ciążowy brzuszek. Tym bardziej zwrócono na to uwagę, gdyż niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Meghan nosi sztuczny brzuch, a dziecko urodzi za nią surogatka.

ZOBACZ: Meghan Markle udaje, że jest w ciąży i nosi sztuczny brzuch? Internauci znaleźli nowe "dowody"

Meghan Markle w ciąży wygląda sexy

Księżna Meghan na czerwony dywan wybrała bardzo odważną kreację. Od kilku miesięcy możemy oglądać ją w skromnych sukienkach za kolano, jednak tym razem zdecydowała się na coś bardziej seksownego. Założyła kreację od Givenchy, która jest połączeniem klasycznej białej koszuli oraz długiej czarnej spódnicy. Wrażenie robią kusząco odsłonięte nogi, które widzimy dzięki dużemu rozcięciu.

Jednak całą uwagę przyciągają szpilki księżnej ze zdobieniami w kolorze złota. Te niezwykle buty pochodzą z kolekcji Aquazzura i nadal można je kupić. Szpilki warte są, bagatela, 595 euro, co w przeliczeniu daje około 2 566 zł. 

Meghan Markle i książę HarryMeghan Markle i książę Harry i-Images / Pool / # i-Images / Pool/i-images/East News

Trzeba przyznać, że Meghan Markle w zaawansowanej ciąży może wyglądać bardzo seksownie! Jak Wam się podoba w takim odważnym wydaniu?

JP, AG