Meghan Markle ma tajemniczą przypadłość. Podejrzewa się u niej chorobę genetyczną, która może wywołać przedwczesny poród

Meghan Markle jest w zaawansowanej ciąży, dlatego wszyscy martwią się o jej zdrowie. Brytyjscy dziennikarze zwrócili uwagę na jej nadmiernie wygięte kciuki. Mogą oznaczać chorobę genetyczną.

Poród Meghan Markle planowany jest na kwiecień tego roku. Skoro termin narodzin kolejnego "royal baby" zbliża się wielkimi krokami, to nic dziwnego, że Brytyjczycy martwią się o zdrowie księżnej. Tym bardziej, że Meghan w ogóle się nie oszczędza i regularnie pojawia się na oficjalnych spotkaniach.

ZOBACZ: Przyjaciele Meghan Markle pierwszy raz zabierają głos w obronie księżnej. "Martwimy się o nią"

Meghan Markle może cierpieć na chorobę genetyczną

Jak zauważył dziennik "The Sun", księżna ma nienaturalnie wygięte kciuki. Okazuje się, że przyczyną może być nadmierna ruchomość stawów. Choroba cechuje się tym, że kciuki lub inne części ciała mogą wyginać się poza normalny zakres ruchu i to bez żadnego bólu. Za schorzenie odpowiadają najprawdopodobniej czynniki genetyczne lub intensywny trening.

Dr Adam Taylor, ekspert anatomii w Lancaster Medical School, twierdzi, że nadmierna ruchomość stawów pomaga ludziom w uprawianiu jogi, ale również może ułatwić poród.

Uważa się, że przy tym schorzeniu więzadła miednicy, które pomagają ją utrzymać, rozluźniają się w czasie ciąży, a to pomaga przy naturalnym porodzie - powiedział dziennikowi "The Sun".

Jednak zawsze jest druga strona medalu. Schorzenie księżnej może spowodować rozluźnienie mięśni dna miednicy, co w konsekwencji przyczyni się do przedwczesnego porodu!

Meghan MarkleMeghan Markle EastNews

 Mamy nadzieję, że poród księżnej przebiegnie bez problemu. Trzymamy kciuki!

JP

Więcej o:
Komentarze (31)
Meghan Markle jest w złym stanie? Podejrzewa się u niej chorobę genetyczną, która może wywołać przedwczesny poród!
Zaloguj się
 • Gość: Gościówa

  Oceniono 22 razy 16

  czy zdajecie sobie sprawę jak dokładnie jest analizowane życie tej kobiety? Ktoś zrobił analizę jej ciała, kawałek po kawałku. Sława to przekleństwo.

 • Gość: 6666666

  Oceniono 19 razy 15

  A czy Księżnej Megan trzymają zwieracze?

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 13

  Wy też macie dziwną przypadłość,pisania głupot,już takie rzeczy na nią wymyślacie, że masakra.

 • Gość: GOSC

  Oceniono 15 razy 11

  TEŻ TAK POTRAFIE WYGINAĆ KCIUKI I TO WCALE NIE OZNACZ, ŻE COŚ MI DOLEGA. MEDIA JUŻ NIE MAJĄ CO WYMYŚLAĆ

 • Gość: Izydor

  Oceniono 22 razy 10

  Taaa ! Choroba genetyczna. Raczej zaciążyła przed ślubem.

 • Gość: Zasady ciazy

  Oceniono 7 razy 7

  Ale szczucie. Sami pisaliscie w styczniu ze meghan jest w 6 miesiącu ciąży to jaki kwiecień ? Ciąża trwa 10 miesięcy ? 9 miesiąc to marzec. Po co nakrecacie zwby wszyscy myśleli co innego. W ciąży nie mogła być przed ślubem bo by już urodziła gdyby tak było tepe gow.niaki . Liczyć się nauczcie.

 • Gość: kawa poranna

  Oceniono 7 razy 7

  zdecydowanie mi to zwisa

 • Gość: gość 100

  Oceniono 6 razy 6

  To w końcu kto będzie rodzic?zastanówcie się co za głupoty piszecie

 • Gość: !!!

  Oceniono 6 razy 6

  PRZEGINACIE

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX