Meghan Markle udaje, że jest w ciąży i nosi sztuczny brzuch? Internauci znaleźli nowe "dowody"

Meghan Markle nie jest w ciąży? Internauci mają obsesję na punkcie nowego royal baby, ale twierdzą, że księżna wynajęła surogatkę. Na dowód tego znaleźli nowe zdjęcia.

Meghan Markle jakiś czas temu poinformowała, że jest w szóstym miesiącu ciąży, a poród planowany jest na kwiecień. Mimo zbliżającego się terminu narodzin dziecka, księżna nie rezygnuje ze swoich obowiązków i cały czas pojawia się na oficjalnych spotkaniach z Brytyjczykami. Według wielu internautów Meghan zachowuje się tak, jak by w ogóle nie była w ciąży! Twierdzą, że w przeciwieństwie do innych ciężarnych, zbyt lekko się porusza, tym bardziej, że chodzi na wysokich obcasach. W sieci pojawiło się nagranie, które ma potwierdzić, że żona księcia Harry'ego nosi sztuczny brzuch.

ZOBACZ: Meghan Markle wcale nie jest w ciąży?! Burzę wywołało jedno nagranie. Teraz internauci snują teorie i pokazują kolejne "dowody"

Meghan Markle nie jest w ciąży? Internauci mają dowody

Dowodem w tej sprawie ma być zdjęcie wykonane pod koniec stycznia tego roku. Widać na nim, że brzuch jest "zgnieciony" i przemieścił się do góry. Meghan nie była w stanie tego skontrolować, ponieważ z uśmiechem pozowała fotografom.

Co zadziwiające, na innych fotografiach brzuszek jest już na swoim miejscu.

Meghan MarkleMeghan Markle Stephen Lock / i-Images / EastNews

Na twitterze opublikowano porównanie dwóch zdjęć księżnej Sussex. Pierwsze zostało zrobione 23 października. Meghan ma na nim widoczny, ciążowy brzuszek. Natomiast na fotografii z 28 października, jej brzuch jest zupełnie płaski.

Jak myślicie, Meghan rzeczywiście tylko udaje, że jest w ciąży?

JP