Amerykańska gwiazda i przyjaciółka Meghan Markle pokazała zdjęcie z księżną sprzed lat. Spójrzcie na ten makijaż!

Przyjaciółka Meghan Markle opublikowała jej zdjęcie sprzed lat. Księżna wygląda na nim zupełnie inaczej niż teraz. W oczy rzucają się zwłaszcza jej pełne policzki.
Zobacz wideo

Do sieci trafiło właśnie niepublikowane dotąd zdjęcie Meghan Markle z czasów, kiedy księżna była jeszcze aktorką. Fotografię z młodziutką Meghan pokazała na Instagramie jej przyjaciółka z dzieciństwa - a dziś znana z serialu "Scorpion" aktorka - Katharine McPhee.

Do fotografii McPhee załączyła również wymowny wpis:

Meghan i ja  jako dzieci robiłyśmy razem musicale. Dorastała, by zostać księżną Sussex, a ja dorastałam, by grać na "West End" - samo życie - napisała.
 

Meghan Markle na zdjęciu sprzed lat 

Zdjęcie, które prawdopodobnie zrobiono około 2000 roku stało się właśnie wiralem. Nie dziwimy się, że fotografia cieszy się tak dużą popularnością, bo dotąd świat nie widział Meghan Markle w takiej odsłonie. Aż trudno uwierzyć, że księżna miała tak okrągłą twarz i urocze policzki. Dzięki temu "znalezisku" widać też, jak bardzo księżna Sussex zmieniła się na przestrzeni ostatnich lat. 

Kim jest przyjaciółka Meghan Markle - Katharine McPhee?

Katharine McPhee jest amerykańską aktorką i piosenkarką. 35-latka debiutowała w 2008 roku w filmie "Króliczek", jednak popularność przyniosła jej dopiero rola serialu "Smash" a później „Scorpion”. Szersza publiczność zna McPhee dzięki jej udziałowi w piątym sezonie "American Idol".

AG