Brada Pitta i Charlize Theron łączy płomienny romans? Głos zabrał były ochroniarz aktora. Jego słowa nie pozostawiają wątpliwości

Brad Pitt i Charlize Theron w końcu są razem, czy nie? Były ochroniarz aktora wyznał, że wcale nie są tacy grzeczni, a ich relacje nie są czyste przyjacielskie.
Zobacz wideo

Brad Pitt i Charlize Theron są parą. Tak niedawno donosiły zagraniczne media. Potem jednak jeden z tabloidów zdementował te informacje. Można się pogubić, prawda? Teraz głos w sprawie zabrał były ochroniarz aktora, a jego słowa podkręciły atmosferę.

Zobacz też: Matka Brada Pitta nie ma litości dla Angeliny Jolie. "Manipulowała nim przez lata". Te słowa wydłużą ich rozwód?

Brad Pitt i Charlize Theron są jednak razem?

Jeśli wierzyć informatorowi, aktorzy od jakiegoś czasu spotykają się ze sobą! I to nie po to, by wspólnie napić się kawy. Mężczyzna otwarcie mówi, że Brad i Charlize są blisko, jednak nie jest to wyłącznie czysto przyjacielski układ.

Rozmawiałem z Charlize jakieś cztery miesiące temu i powiedziała mi, że Sean Penn ich sobie przedstawił. Wiem, że byli razem przez ostatnie cztery miesiące. Widziałem ich kiedyś razem, zdecydowanie umawiają się na randki, ale zachowują to w tajemnicy, dopóki nie będą pewni, że to będzie związek na dłużej - wyznał szczerze ochroniarz.

Brad Pitt i Charlize TheronBrad Pitt i Charlize Theron Okładka magazynu 'OK!'

Dodał jednak, że prawda o nich musi być utrzymana w tajemnicy. Powód jest prosty - aktor nie chce, żeby jego nowy związek pogorszył jego kontakty z Angeliną Jolie, z którą się rozwodzi.

Wszystko, co robi Brad, jest zależne od tego, jak to wpłynie na jego relacje z Angeliną. Bo jeśli ją wkurzy, to będzie musiał walczyć o dzieci. Starają się więc, jak tylko mogą, aby ich związek był sekretem, tylko po to, aby uniknąć nieporozumień z Angeliną - dodał.

Zobacz: Angelina Jolie i Charlize Theron od lat są w konflikcie? "Nienawiść między nimi zaczęła się dawno temu". Zaskakujące doniesienia

Gdyby Charlize i Brad naprawdę byli razem, to naszym zdaniem byłaby to jedna z najpiękniejszych par w show-biznesie. Zgadzacie się z nami?

AW