Brad Pitt i Charlize Theron jednak nie są razem? "Nigdy nie chodzili na randki". W sieci krąży natomiast ich wspólne zdjęcie

Brad Pitt i Charlize Theron jednak nie są razem? W tych doniesieniach naprawdę już można się pogubić. Według najnowszych informacji, żadnego romansu nigdy nie było.

Już od kilku tygodni w zagranicznych mediach aż huczy od doniesień na temat rzekomego romansu Brada Pitta i Charlize Theron. Amerykańskie tabloidy jeszcze niedawno nie miały żadnych wątpliwości, że przystojny gwiazdor Hollywood odnalazł pocieszenie po rozstaniu z Angeliną Jolie właśnie u boku pięknej Charlize. Niestety, okazuje się, że informacje te nie znajdują potwierdzenia w rzeczywistość. Coraz częściej mówi się o tym, że żadnego romansu nie ma, a relacje między aktorami są czysto przyjacielskie. 

Zobacz wideo

Brad Pitt i Charlize Theron nie są razem?

Magazyn "People" donosi, że od początku znajomości Charlize i Brad nie byli na randce ani razu, a wszystkie plotki dotyczące ich rzekomego romansu są wyssane z palca. 

Około pół roku temu zrobili razem sesję. I choć Brad i Charlize spędzają wspólnie czas, to nigdy nie chodzili razem na randki. Informacje o ich romansie są fałszywe - wyznaje informator "People". 

Sesja, o której wspomina informator magazynu, miała miejsce we wrześniu ubiegłego roku. To wówczas Charlize i Brad mieli się bliżej poznać. Co ciekawe, mimo że od czasu ich wspólnej kampanii minęło już sporo czasu, to samo zdjęcie dopiero dziś cieszy się w sieci ogromną popularnością. Fani przystojnego aktora i pięknej Charlize mogą podziwiać ich razem na jednej fotografii, a sam efekt jest powalający. 

Przyznacie, że prezentują się bosko! Wierzycie, że doniesienia na temat ich romansu są fałszywe? 

DH

Więcej o:
Komentarze (2)
Brad Pitt i Charlize Theron jednak nie są razem? "Nigdy nie chodzili na randki". W sieci krąży natomiast ich wspólne zdjęcie
Zaloguj się
  • piopon

    Oceniono 9 razy 5

    Szczerze mówiąc, mamy to głęboko we dupie, PLOTKU. Ale artykuł, z kim sypia naczelny byłby ciekawy. Czekamy, pseudodziennkarzyno.

  • Gość: jjj

    Oceniono 1 raz 1

    A ja czekam na World War Z 2 :( I kolejny rok mija, i cisza....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX