Brad Pitt i Charlize Theron są parą? Zagraniczne media nie mają już żadnych wątpliwości. "Wyglądali na bardzo szczęśliwych"

Zagraniczne media donoszą, że Brad Pitt związał się z Charlize Theron. Ich znajomość miał zapoczątkować były partner aktorki, Sean Penn.

Kiedy światowe media obiegła wiadomość o tym, że Angelina Jolie i Brad Pitt postanowili się rozstać, wielu wprost nie mogło w to uwierzyć. Już wtedy spekulowano, że przystojny aktor związał się z inną kobietą, jednak plotki te przez dłuższy czas nie znalazły potwierdzenia w rzeczywistości. Aż do dziś! Okazuje się, że Brad wdał się w naprawdę gorący romans, ponieważ jak donoszą amerykańskie tabloidy, Brad Pitt spotyka się z Charlize Theron

Zobacz wideo

Brad Pitt i Charlize Theron mają romans

Warto w tym miejscu dodać, że o tym, iż ich początkowo przyjacielska relacja przerodziła się w coś znacznie więcej, mówiło się już od kilku dobrych tygodni. 

Umawiają się na seks i spotykają w luksusowych hotelach rozsianych na całym świecie – Londyn, Paryż, Beverly Hills. To daje im czas, by mogli się poznać się, nim trafią w światło reflektorów - donosił w listopadzie tabloid "OK!".

Okazuje się więc, że Brad z sukcesem rozkochał w sobie piękną aktorkę i są na to pierwsze dowody. Jak poinformował brytyjski dziennik "The Sun", Brad i Charlize poznali się dzięki byłemu narzeczonemu aktorki, Seanowi Pennowi, ponieważ to właśnie on przedstawił ich sobie tuż przed Bożym Narodzeniem. Co więcej, wychodzi na to, że zakochani nie mają już zamiaru skrywać swoich uczuć, gdyż niedawno wspólnie wybrali się na specjalny pokaz filmu "Roma" w Chateau Marmont. 

Brad przyszedł nieco później do Chateau, zmienił strój i dołączył do Charlize, siedzącej w kącie baru. Aktorka piła drinka z wódką, a aktor sączył jedynie wodę - donosi informator "The Sun".

Zakochani nie szczędzili sobie czułości. 

Wyglądali na bardzo szczęśliwych. Brad obejmował ramieniem ukochaną, a w pewnym momencie zauważono, jak puszcza do niej oczko - czytamy.

Czy to oznacza, że właśnie narodził się nowy, gorący romans w samym sercu Hollywood? Wiele na to wskazuje.

Kibicujecie tej parze? 

DH

Więcej o:
Komentarze (22)
Brad Pitt i Charlize Theron są parą? Zagraniczne media nie mają już żadnych wątpliwości. "Wyglądali na bardzo szczęśliwych"
Zaloguj się
 • Gość: Lk

  Oceniono 9 razy 7

  Cholera a to ja chciałem zainteresować się Therise

 • Gość: kk

  Oceniono 7 razy 3

  'Umawiają się na seks i spotykają w luksusowych hotelach rozsianych na całym świecie – Londyn, Paryż, Beverly Hills. To daje im czas, by mogli się poznać się, nim trafią w światło reflektorów"
  To jest raczej poznawanie anatomii, a nie "poznawanie się":))))

 • strach_sie_bac

  Oceniono 7 razy 3

  "Już wtedy spekulowano, że przystojny aktor związał się z inną kobietą, jednak plotki te przez dłuższy czas nie znalazły potwierdzenia w rzeczywistości. Aż do dziś! Okazuje się, że Brad wdał się w naprawdę gorący romans"

  Pierdu, pierdu. Pitt i Jolie rozstali się w 2017 roku a romans z Charlize Brad ma od Bożego Narodzenia 2018.

 • Gość: promany

  Oceniono 2 razy 2

  Nie na długo, taki PR.

 • Gość: Lola

  Oceniono 1 raz 1

  Ten to se użyje, korzysta facet z życia i dobrze, będzie mieć co wspominać :)) a swoją drogą który facet przeszedł by obojętnie koło Charlize chyba tylko ślepy 😉

 • Gość: Księgowa

  Oceniono 1 raz 1

  Oni już nie mogą mieć normalnych partnerów spoza branży. To nie są związki, miłości - to są projekty biznesowe nastawione na wymierny zysk finansowy. I tak też się kończą. Upadłością.

 • g.lem

  Oceniono 1 raz 1

  O żeż k... uprzedził mnie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX