Daniel M. znów prowokuje na Instagramie i obraża policję. "Palić i tak będę!". Przesadził

Daniel M. odpowiedział na pytania internautów na InstaStory. Syn Zenka Martyniuka zapowiedział, że nie zamierza rezygnować z marihuany. Wypowiedział się też na temat policji z Białegostoku.

Początek roku nie był zbyt optymistyczny dla Daniela M. Syn króla disco-polo miał wszcząć awanturę i nie wpuścić do domu ciężarnej żony. Dodatkowo postawiono mu zarzut posiadania marihuany. Te sytuacja nie spowodowały jednak, że Daniel usunął się w cień. Wręcz przeciwnie. Mężczyzna jest ostatnio bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Chętnie publikuje nowe zdjęcia i odpowiada na pytania internautów na Instagramie.

Daniel M. zapowiada: Będę dalej palić

Ostatnio został zapytany wprost o to, "dlaczego bierze narkotyki". Tym razem jeden z internautów napisał Danielowi, aby ten nigdy się nie zmieniał i nie przejmował się opinią innych. Syn Zenka postanowił odpowiedzieć na wiadomość. 

Nigdy nie miałem zamiaru się zmieniać, całe życie byłem taki i będę (...)  Hejty to ja mam głęboko gdzieś, pocisnę każdego hejtera - zadeklarował. 

W dalszej części wypowiedzi Daniel zapowiedział, że nie zamierza rezygnować z ulubionych używek. Jakby tego było mało, pozdrowił policję z Białegostoku. Jednocześnie nazwał tamtejsze siły porządkowe "milicją".

A palić to i tak będę, pozdrawiam policję z Białegostoku, to nie jest policja, to są milicjanci, to jest taka wioska, że sobie ludzie nie wyobrażacie, omijajcie Białystok szerokim łukiem. Nikt nie będzie mi mówił, co mam robić, tym bardziej milicja z Białegostoku, ja im nie mówię, co mają robić

Na pytanie fana o to, co zobaczyć fajnego na Podlasiu, odpowiedział krótko: "Nic. Drogę powrotną do domu". Daniel zapowiedział też, że mieszka w Warszawie tymczasowo i niebawem ucieka do Barcelony. Czyżby syn Zenka chciał zacząć tam życie od nowa?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Komentarze (28)
Daniel M. znów prowokuje na Instagramie i obraża policję. "Palić i tak będę!". Przesadził
Zaloguj się
 • P L

  Oceniono 37 razy 35

  Stop promowaniu zjebów!!!!

 • Gość: gość

  Oceniono 27 razy 25

  koleś jest niedorozwinięty umysłowo

 • Gość: Janusz

  Oceniono 21 razy 19

  W tym momencie ojciec powinien odciac mu gotowke. Niech se zyje w Barcelonie ale za swoje.

 • mikroolbrzym

  Oceniono 18 razy 18

  jeszcze raz go złapią na posiadaniu i dostanie 3 lata bezwzględnej odsiadki i tyle. może będzie insta z celi prowadził.

 • farcry3

  Oceniono 14 razy 14

  Prózniakowi dać pałą na tyłek i zagnać do uczciwej pracy. Może być łopata i Zuławy

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Chwalisz się, że pieniążki to ty masz i zawsze taki byłeś i nie masz zamiaru się zmienić siedzisz sobie w Warszawie nic nie robisz jeżdzisz mercem jeszcze trochę a wyjedziesz do Hiszpanii a to wszystko za czyje pieniądze - twoje, nie tylko tego znienawidzonego ojca i za jego krwawicę. Tatuś be, ale forseczka cacy. Weż się za robotę i przestań szpanować darmozjadzie.

 • Gość: maruś

  Oceniono 4 razy 4

  lepiej było cielaka zrobić! było by parę obiadów--- tak mawiał mój tato

 • aazz67

  Oceniono 3 razy 3

  Po co brałeś ślub??? Nie rozumiem. To 21 wiek, kwestię zmuszenia wkładam między bajki. Jeszcze bym uwierzyła, gdyby chodziło o młodziutką dziewczynę w ciąży, ale dorosły facet, któremu rodzice pył sprzed stóp wymiatają? A teraz rozdzieranie szat - to jakiś odjazd.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX