Daniel M. uciekł z rodzinnej wsi do Warszawy? Komentuje jego matka

Według najnowszych doniesień Daniel M. postanowił przeprowadzić się do Warszawy i zacząć nowe życie. Jego matka i znajomi przyznają, że mają z nim ostatnio bardzo słaby kontakt.
Zobacz wideo

Daniel M. ostatnio jest dość aktywny na InstaStory, gdzie komentuje plotki na swój temat i równie chętnie dostarcza materiału na kolejne. W ostatni weekend opublikował np. screen rozmowy swojej żony Eweliny z niejakim Przemkiem.

ZOBACZ: To koniec małżeństwa Daniela M.? Usunął wszystkie zdjęcia z żoną, a potem pokazał jej rozmowy z innym mężczyzną

Syn króla disco-polo często publikuje też widea robione podczas jazdy samochodem, po których łatwo można stwierdzić, że nie są nagrywane w rodzinnej wsi Daniela M., ale w Warszawie. Znajomi mężczyzny w rozmowie z Fakt24 mówią, że jest on nieuchwytny. 

Daniel mógł wyjechać na kilka dni. Ale wówczas jest nieuchwytny. Nie odbiera telefonów, ciężko jest się z nim dogadać.

Również matka Daniela M. potwierdza, że w ostatnich dniach ma bardzo ograniczony kontakt z synem. Nie jest w stanie potwierdzić, czy jej pierworodny przeprowadził się do stolicy na stałe. 

Coś wspominał o wyjeździe do Warszawy. Syn jest dorosły i podejmuje własne decyzje. W ostatnich dniach mamy z nim rzadki kontakt - powiedziała Fakt24 Danuta Martyniuk.

Przypomnijmy, że kilka dni temu Daniel M. został uznany wyrokiem sądu winnym awantury domowej, jaką miał wszcząć w maju minionego roku w domu teściów i skazany na karę grzywny w wysokości 3300 zł. Sytuacja miała się powtórzyć 30 grudnia, kiedy Daniel M. nie chciał rzekomo wpuścić do mieszkania ciężarnej żony. Wezwana na miejsce policja znalazła przy nim śladowe ilości marihuany i zatrzymała. 

WJ