Daniel M. został zapytany przez internautę o to, "dlaczego bierze narkotyki". Odpowiedział: Gorszym narkotykiem jest alkohol

Daniel M. odpowiedział w czwartek na pytania internautów. Jeden z użytkowników Instagrama zapytał o to, dlaczego bierze narkotyki. Odpowiedział.
Zobacz wideo

Media nie przestają rozpisywać się o Danielu M. Wszystko zaczęło się od jego rozstania z kobietą, z którą stanął na ślubnym kobiercu zaledwie kilka miesięcy wcześniej. Dowiedzieliśmy się też m.in, że Ewelina "jest nimfomanką", poznali się przez internet i spędzili noc w hotelu. Mogliśmy przeczytać też jej rozmowy z tajemniczym Przemkiem.

Później było tylko gorzej. Sąd uznał, że syn Zenona Martyniuka wszczął awanturę domową w maju minionego roku. Został skazany na karę grzywny w wysokości 3300 zł. Sytuacja powtórzyła się ponoć pod koniec grudnia. Daniel M. miał nie wpuścić do domu ciężarnej żony, a policja znalazła przy nim marihuanę.

Daniel M. o marihuanie

Daniel M. jest ostatnio bardzo aktywny w mediach społecznościowych. W czwartek mężczyzna postanowił odpowiedzieć na pytania internautów. Jeden z użytkowników Instagrama zapytał Daniela o to, dlaczego "bierze narkotyki". Ten odpowiedział:

Jeżeli uważasz marihuanę za narkotyk... Niech tak będzie. Ja uważam, że gorszym narkotykiem jest na przykład alkohol

Ktoś inny zapytał Daniela o to, jak wyglądają jego relacje z ojcem.

Różnie. Raz lepiej, raz gorzej. On nie lubi pewnych rzeczy, które ja lubię

Dodał też, że nie wie, czy jest szansa na wspólny wywiad z Zenonem, gdyż woli "wywiady na Instagramie".

No tak, nie da się ukryć, że Daniel czuje się w sieci jak ryba w wodzie.

KS